Showbyznys

24. června 2017 07:00

redakce Prima Lajk

GALERIE: Víte, jak dnes vypadá malý Ben z Přátel? Z Rossova syna vyrostl tenhle sexy fešák

Od konce legendárního seriálu uplynulo už dvanáct let. Jak se změnil jeden z jeho nejmladších herců?

Ben Geller patřil mezi nejmenší postavy seriálu a jako první potomek zmatkaře Rosse divákovi doslova rostl před očima. Fandové ho pak mají nejvíce zafixovaného z pozdějších řad, kde mladého roztomilého chlapce hrál blonďatý klučina Cole Sprouse. Jenže stejně jako se nám za ta léta změnili hlavní představitelé, ani Cole už dávno není tím malým klukem. A vyrostl nám v pořádného krasavce.

Z Cola se společně s jeho dvojčetem Dylanem staly vyhledávané dětské hvězdy, které dlouhá léta hrály v komediálních seriálech. Zahráli si například hlavní role v oblíbeném dětském seriálu Sladký život Zacka a Codyho. Dnes čtyřiadvacetiletý herec se pak nyní objevuje ve teenagerském seriálu Riverdale.

Kromě herectví se pak věnuje zejména modelingu a oblíbenému fotografování. A nutno říct, že se pro modeling doslova narodil. Z vysmátého chlapce je totiž sexy frajer, z něhož se dívkám podlamují kolena a na kterém nejsou po jeho nejslavnější roli už ani památky. O fanynky pak nouzi rozhodně nemá. A my se tomu vůbec nedivíme.

Sdílejte článek

Přečtěte si také