Showbyznys

31. května 2017 14:14

redakce Prima Lajk

GALERIE: Víte, jak dnes vypadá parťák Draca Malfoye z Harryho Pottera! Vyrostla z něj tahle drsná mlátička!

Britský herec se místo kouzlení nyní radši rve v ringu!

Gregory Goyle je pro všechny diváky i čtenáře především věrným parťákem záporáka Draca Maylfoye, kterému vždy ve filmech o Harry Potterovi kryl záda. Dnes devětadvacetiletý herec Josh Herdman se ale po skončení slavné ságy vydal trošku jinou cestou. Stal se z něj obávaný zápasník ultimátního sportu MMA, ve kterém spolu protivníci soupeří až na krev!

Mladý muž dříve dělal bojový sport jiu-jitsu, ale MMA ho nadchlo ještě více. "Je to syrový, vzrušující a nepředvídatelný sport, " básní o své vášni herec, pro něhož je právě tento bojový sport nyní největší prioritou. Herectví proto odložil na druhou kolej a před kameru se podívá už jen zřídka. Hlavní je pro něj profesionální zápasnická kariéra, která mu v případě výher ostatně vynese mnohem více peněz.

A tvrdé hodiny tréninku a mlácení do soupeřů jsou na něm opravdu znát. Z bývalé dětské hvězdy totiž vyrostl sakra velký drsňák s vytrénovaným tělem, který se nebojí krvavých šrámů. Zároveň je ale pozorným a milujícím otcem. Se svou partnerkou Jessicou už má totiž dokonce dvě děti.

Sdílejte článek

Přečtěte si také