Jak vypadá herec dnes?
Autor: profimedia.cz a Warner Bros. Jak vypadá herec dnes?

GALERIE: Víte, jak dnes vypadá parťák Draca Malfoye z Harryho Pottera! Vyrostla z něj tahle drsná mlátička!

Publikováno: 31.05.2017
Britský herec se místo kouzlení nyní radši rve v ringu!

reklama

Gregory Goyle je pro všechny diváky i čtenáře především věrným parťákem záporáka Draca Maylfoye, kterému vždy ve filmech o Harry Potterovi kryl záda. Dnes devětadvacetiletý herec Josh Herdman se ale po skončení slavné ságy vydal trošku jinou cestou. Stal se z něj obávaný zápasník ultimátního sportu MMA, ve kterém spolu protivníci soupeří až na krev!

Jak vypadá herečka dnes?

Víte, jak dnes vypadá Ufňukaná Uršula z Harryho Pottera? Známá herečka je ještě děsivější než kdy dřív

Mladý muž dříve dělal bojový sport jiu-jitsu, ale MMA ho nadchlo ještě více. "Je to syrový, vzrušující a nepředvídatelný sport, " básní o své vášni herec, pro něhož je právě tento bojový sport nyní největší prioritou. Herectví proto odložil na druhou kolej a před kameru se podívá už jen zřídka. Hlavní je pro něj profesionální zápasnická kariéra, která mu v případě výher ostatně vynese mnohem více peněz.

A tvrdé hodiny tréninku a mlácení do soupeřů jsou na něm opravdu znát. Z bývalé dětské hvězdy totiž vyrostl sakra velký drsňák s vytrénovaným tělem, který se nebojí krvavých šrámů. Zároveň je ale pozorným a milujícím otcem. Se svou partnerkou Jessicou už má totiž dokonce dvě děti.

S kým se Vláďa potkal?

Youtuber Vláďa šokoval fanoušky fotkou s hvězdou Harryho Pottera! Co spolu chystají?

Líbí se vám dnes víc?

GALERIE: Svalovec Viktor Krum z Harryho Pottera se totálně změnil! Poznali byste ho ještě vůbec?

reklama