Showbyznys

16. listopadu 2021 16:47

redakce Prima Lajk

GALERIE: Víte, jak dnes vypadá rocková rebelka Avril Lavigne? Známá zpěvačka se změnila v sexy krásku

Na počátku nového tisíciletí patřila mezi nejslavnější zpěvačky. I když má největší chvíle slávy zdánlivě za sebou, hudbě se stále velmi úspěšně věnuje. A hlavně z ní vyrostla slušná sexbomba.

Už to bude skoro 20 let, co tehdy mladičká Kanaďanka Avril Lavigne dobyla hitparády megahitem Complicated a ocitla se na vrcholu popularity. Následovaly další pop-rockové hity typu Sk8er Boi, I'm With You, My Happy Ending či Girlfriend, díky kterým se stala pěveckou hvězdou s image rockové rebelky. Tím, že se chtěla odlišit od ostatních popových princezniček, oslovila řadu teenagerů. Tyto časy jsou už ale dnes přece jen pryč.

Doby její největší slávy má už tato dnes už 37letá zpěváčka svým způsobem za sebou, a i když se hudbě věnuje i nadále a vydává nové songy, svým největším megahitům se v poslední dekádě už nepřiblížila. Její kariéru potom také nepěkně poznamenaly dva rozvody a zdravotní potíže, kdy musela bojovat s lymskou boreliózou.

Jenže ani jisté nezdary se na ní příliš nepodepsaly a Avril vypadá snad nyní lépe než kdykoliv předtím. Zpěvačka si stále udržuje svůj nestárnoucí diblíkovský pohled s nádechem rockové rebelky, k němuž přidává neuvěřitelně sexy postavu, kterou jí mohou závidět i o generace mladší zpěvačky. Prostě ženská jako lusk, která o sobě dává v poslední době navíc zase pořádně vědět. Vydala nový single s názvem Bite Me, chystá další album a příští rok se na svém turné vydá i do Prahy. A má po svém boku nového přítele, hudebníka a rockera Mod Suna, vedle něhož doslova září. Tak snad jí tato forma vydrží co nejdéle.

Sdílejte článek
Štítky zpěvačka proměna galerie Praha Avril Lavigne jak vypadá dnes Sk8er Boi My Happy Ending Girlfriend Bite Me

Přečtěte si také