Showbyznys

29. května 2017 14:46

redakce Prima Lajk

GALERIE: Víte, jak dnes vypadá roztomilý kluk z Šestého smyslu? Bývalá dětská hvězda šíleně ztloustla a už ani neprojde dveřmi!

Ve slavném filmu viděl mrtvé lidi. Dnes se kouká už jen po hamburgerech a obří porci hranolek.

Slavný snímek Šestý smysl jsme viděli snad úplně všichni a moc dobře si tak pamatujeme na postavu kluka, který viděl mrtvé lidi, a Bruce Willis mu měl pomoci. Ono dítě si zahrál tehdy malý Haley Joel Osment, a jelikož svým výkonem zastínil i zmíněnou hollywoodskou star, stala se z něj dětská hvězda první velikosti. Zahrál si tak například i ve filmu Stevena Spielberga A.I. Umělá inteligence. Jenže časy jeho největší slávy jsou už dávno pryč a herec se změnil naprosto k nepoznání.

Haleymu je totiž 29 let a už řadu let média řeší jeho velké problémy s nadváhou. Jenže jak se zdá, přibývající kila bývalá hvězda příliš neřeší a naopak si obří porce nezdravého jídla užívá čím dál víc. Tomu alespoň napovídají jeho nejnovější fotky z dovolené v Mexiku, kde ho fotografové přistihli s neznámou ženou. Roztomilého klučinu už byste v něm hledali marně. Kvůli své nadváze a vousům totiž čím dál více připomíná obřího medvěda a má asi co dělat, aby vůbec prošel dveřmi.

V herecké branži se mu pak už příliš nedaří. Osment sice i nadále hraje, objevuje se ale v méně známých snímcích či v televizi a na další výraznou roli čeká už řadu let. Je ovšem dost možné, že s touto obtloustlou a zarostlou vizáží se jí jen tak nedočká. Doufejme tedy, že se sebou známý herec po letech začne něco dělat a bude konečně pořádně hubnout.

Sdílejte článek

Přečtěte si také