GALERIE: Víte, jak se změnila Miluna ze Slunce, seno? Z bývalé sexbomby se stala tahle prachatá mamina

Co se stalo s představitelkou potvory Miluny ze slavných komedií?

Mnohé hvězdy slavné trilogie Slunce, seno od Zdeňka Trošky už herectví dávno daly sbohem a pro diváky tak upadly v zapomnění. Jednou z nich je bývalá herečka Petra Schmalzová, dříve Pyšová, představitelka vesnické kočky a potvory Miluny, která chtěla Blaženě přebrat Vencu Konopníka. Po závěrečném dílu Slunce, seno, erotika ale dala od herectví ruce pryč. Vydala se totiž naprosto jiným profesním směrem, který jí vydělal nejspíš velké peníze.

Vystudovala totiž žurnalistiku a dlouhá léta se živila jako úspěšná novinářka. Nedařilo se jí ale jen v práci, ale i v soukromém životě, když se seznámila s dnes již bývalým akvizičním šéfem společnosti ČEZ Vladimírem Schmalzem. S ním má bývalá herečka tři děti.

Ani u novinařiny ale nevydržela a dále budovala úspěšnou kariéru. Dlouhou dobu vedla PR oddělení v eBance a poté přešla do ČSA, kde pomáhala s interní i externí komunikací. Zkrátka místa, na kterých si jistě přišla na spoustu peněz. Schmalzové herectví zkrátka zřejmě nechybí a dokázala se skvěle prosadit i bez něj. Stále navíc vypadá velmi dobře. Nemyslíte?

Sdílejte článek

Přečtěte si také