Jako Carol v seriálu Krok za Krokem.
Autor: profimedia.cz Jako Carol v seriálu Krok za Krokem.

GALERIE: Vzpomínáte si na Carol z Krok za krokem? Známá herečka se kvůli šíleným plastikám změnila k nepoznání

Publikováno: 28.02.2018
Když se někdo snaží bojovat za každou cenu s postupujícím věkem, ale bohužel to má trošku opačný účinek.

reklama

Herečku Suzanne Somers si z našeho dětství pamatujeme všichni. Zahrála si totiž ráznou, ale také dosti vysmátou matku Carol z legendárního sitcomu Krok za krokem, jež se snažila za všech okolností ukočírovat jejich početnou rodinku. Díky této roli si získala nespočet fanoušků a v devadesátých letech byla díky svému poprsí a postavě mnohými považována za menší sexsymbol. Jenže tyto časy jsou už dávno pryč.

Herečka už totiž oslavila 71. narozeniny, se svým věkem se ale evidentně nehodlá smířit. Chce stále vypadat k světu a pokud možno sexy, a je proto nejspíš schopna udělat cokoliv. Neštítí se tak zřejmě pomoci plastických chirurgů, cizí jí pak není ani botox či jiné kosmetické úpravy. Když už se pak na sociálních sítích někdy pochlubí svou fotkou, nechá se vyretušovat do takové míry, že už si vůbec není podobná.

Ve výsledku je tak na ní věk znát mnohem více, než by chtěla. Její plastický úsměv mnohé její fanoušky děsí a snaha působit za každou cenu půvabně působí v jejím případě poněkud nepatřičně. Suzanne Somers tedy s grácií bohužel nestárne. Nebo se vám snad herečka pořád líbí?

Z dětské hvězdičky vyrostl namakaný borec!

GALERIE: Nářez! Brejlatý šprt ze seriálu Krok za krokem vyrostl v namakaného frajera!

Lorenzo Lamas - Proměna 1

GALERIE: Pamatujete na sexy fešáka ze seriálu Odpadlík? Napuchly mu tváře a už byste ho nepoznali

reklama