Showbyznys

17. června 2018 14:57

redakce Prima Lajk

GALERIE: Vzpomínáte si na nesmrtelného Semira z Kobry11? Slavný drsňák se mění v sešlého staříka! Poznali byste ho ještě?

Hvězda, která stále hraje v kultovním seriálu Kobra 11, hodně rychle zestárl.

Kdo by ho neznal. Slavný Semir Gerkhan z Kobry 11, kterou musel svého času hltat snad každý. Věřte tomu, nebo ne, ale jeho představitel, herec Erdogan Atalay, brázdí v tomto policejním seriálu německé dálnice už více než 20 let. Jako vrchní komisař přišel do Kobry 11 už v roce 1996. Za tu dobu vystřídal 8 parťáků a poslal do šrotu tisíce aut. Kromě tohoto seriálu si zahrál například ve filmu Smrt in-line z roku 2000, v němž uplatnil svou zálibu v jízdě na kolečkových bruslích.

Pro ty, kteří si jej pamatují z 90. let, ale bude asi zklamáním, jak málo zbylo z toho kdysi drsného sympaťáka, který se narodil německé matce a tureckému otci už před 51 lety. Zub času se holt podepíše na každém. Zvlášť když už absolvoval dvě svatby a jeden rozvod a vychovává dvě děti – dceru a syna. Přesto jsme z jeho vzezření prošedivělého muže v letech trochu rozčarováni. Na to, jak moc zestárnul a jak se změnil, se můžete podívat v naší fotogalerii.

Sdílejte článek
Štítky galerie Kobra 11 Kobra 11 Erdogan Atalay Semir Semir Gerkhan Erdoğan Atalay

Přečtěte si také