GALERIE: Vzpomínáte si na rockovou rebelku Avril Lavigne? Známá zpěvačka se změnila v tuhle tuctovou blondýnku

Na počátku nového tisíciletí patřila mezi nejslavnější zpěvačky, v posledních letech se však za ní zavřela voda. Jak vypadá Avril Lavigne dnes?

Letos už to bude neuvěřitelných 16 let, co tehdy mladičká Kanaďanka Avril Lavigne dobyla hitparády megahitem Complicated a ocitla se na vrcholu popularity. Následovaly další pop-rockové hity typu Sk8er Boi, I'm With You, My Happy Ending či Girlfriend, díky kterým se stala pěveckou hvězdou a s image rockové rebelky. Tím, že se chtěla odlišit od ostatních popových princezniček, oslovila řadu teenagerů. Tyto časy jsou ovšem dávno pryč a po rádoby zlobivé holčičce už není ani památky.

Doby její největší slávy má už tato dnes už 33letá zpěváčka bohužel za sebou a ona se několik let snaží vrátit zpátky na výsluní. Bohužel se o to snaží dosti nudným rádiovým popem, z něhož si dělala v začátcích své kariéry spíše legraci. Její kariéru potom také nepěkně poznamenaly dva rozvody a zdravotní potíže, kdy musela bojovat s lymskou boreliózou.

Její vizáž rebelky pak vzala během let za své a ona se paradoxně změnila právě v onu tuctovou popovou blondýnu, z kterých si dělala vždy ráda legraci. Ne, ošklivá pořád rozhodně není. Zejména na ulici jde ale spíše o nevýraznou holku, která už nemá příliš čím oslovit. Nebo se vám snad její současná image líbí?

Sdílejte článek
Štítky proměna galerie Avril Lavigne Sk8er Boi My Happy Ending Girlfriend

Přečtěte si také