GALERIE: Vzpomínáte si na Sherminatora z Prciček? Z vyhublého podivína se stal tenhle sexy fešák!

V populární komediální sérii patřil mezi nejbizarnější postavičky a byl to navíc docela slizoun. Dnes byste ho ale už určitě nepoznali.

Postavička Chucka Shermana, jenž si říkal Sherminator, sice patřila ve slavných komediích Prci, prci, prcičky mezi vedlejší, i přesto si ho diváci velmi dobře pamatují. Šlo totiž o největšího podivína celé série, který se snažil ostatním hrdinům namluvit, jak přišel o své panictví. Jeho představitel Chris Owen pak rozhodně nebyl žádný fešák. Naopak, byl to vysoký pohublý slizoun, jenž měl do krasavce dost daleko. Jenže od premiéry prvního filmu letos uplyne už 19 let a jeho představitel tak logicky vypadá zcela jinak.

Chris se totiž změnil k nepoznání a opravdu zmužněl. Nechal si narůst slušivé vousy a celkově už nepůsobí tak vychrtlým dojmem. Na fotkách pak vypadá jako stylově oblečený fešák, který skoro jako by se zkoušel uchytit jako model. Ano, dnes mu to opravdu sluší mnohem více. Herectví se ovšem Chris už pár let nevěnuje. Žije s herečkou Daynou Cousins a pracuje jako číšník.

Sdílejte článek
Štítky proměna galerie herec Prci, prci, prcičky Prcičky Chris Owen Sherminator

Přečtěte si také