GALERIE: Z dcery Paula Walkera se stala sexy modelka! Byl by na ni otec pyšný?

Dcera tragicky zesnulého herce se vydala na trochu nečekanou dráhu. Bude coby modelka slavit úspěchy?

Už je to více než sedm let, co nás na následky tragické autonehody opustil slavný herec a hvězda série Rychle a zběsile Paul Walker. Ten za sebou zanechal nejen spousty úspěšných filmů, ale zejména tehdy 15letou dceru Meadow, kterou vychovával sám, a jí se tak zhroutil prakticky celý svět. Za tu dobu se ovšem hodně věcí změnilo. Meadow na svého otce stále láskyplně vzpomíná na Instagramu a snaží se, aby byl na svou dceru tam nahoře hodně pyšný. A to se jí nejspíš daří.

Meadow nejenže je vlivnou influencerkou s více než dvěma miliony followerů, na svém účtu ale ve velkém propaguje také Nadaci Paul Walkera, kterou po smrti svého otce vybudovala. I on byl totiž v charitě aktivní a dcera se rozhodla pokračovat v jeho odkazu. Nadace se zabývá např. ochranou světových oceánů a také vzděláváním vědců, kteří by pomohli udržet oceány čisté a plné života. Zabývá se ovšem i dalšími globálními problémy.

Před pár měsíci si však Meadow k charitě přibrala další velkou vášeň, modeling. Stala se totiž jednou z tváří agentury DNA Models a od počátku roku se začíná objevovat více nejen před fotoaparáty, ale také na modelingových molech. Nyní se zúčastnila také prestižního pařížského Fashion Weeku a ukázala zde nejen svůj půvab, ale také velký modelingový talent. Meadow vyrostla do krásy a Paul Walker by byl pyšný na to, že si splnila svůj velký sen.


Přečtěte si také