Showbyznys

10. listopadu 2019 15:11

redakce Prima Lajk

GALERIE: Z mladé dcery Kurta Cobaina vyrostla totální sexbomba! Ze žhavé blondýnky vám spadne čelist až na zem

Dcera legendárního zpěváka Nirvany Kurta Cobaina vyrostla a stala se z ní totální sexbomba. Krásu zdědila naštěstí spíš po tatínkovi.

Dítě slavných rodičů

Sakra, a je to oficiální. Jsme prostě staří. Zatímco v mládí jsme totiž totálně ujížděli na Nirvaně, dnes ujíždíme na dospělé dceři jejího zesnulého frontmana Kurta Cobaina.

Legendární zpěvák, kytarista a skladatel Cobain počal dceru s herečkou Courtney Love. Tragicky ale zemřel jen dva roky po jejím narození a maličká Frances Bean Cobain tak vyrůstala bez táty.

Sexbomba, která geny nezapře

O 18 let a pár nevyhnutelných daddy issues později je z Frances dospělá žena, která je připravena najít si ve světě své vlastní místo. A když se tak díváme na její čerstvé fotky, nejspíš to pro ni nebude zas až takový problém. Dcera Kurta Cobaina totiž vyrostla v zatraceně atraktivní ženu, která musí jistě motat hlavu nejednomu chlapovi.

Naštěstí zdědila většinu genů po svém atraktivním tatínkovi, a nikoliv své ujeté mamince. Ani v tomhle případě ovšem nespadlo jablko příliš daleko od stromu a nějaké ty excesy občas taky spáchá. Každopádně sexy dceru legendárního zpěváka si nyní můžete prohlédnout v následující galerii:

Sdílejte článek

Přečtěte si také