Showbyznys

19. března 2016 12:16

redakce Prima Lajk

GALERIE: Žádný stydlivý geek! Sheldon má ve skutečnosti doma tohoto sexy krasavce!

V oblíbeném seriálu Teorie velkého třesku se musí spokojit s “ošklivkou“ Amy. V soukromí ovšem ukrývá vyložený poklad.

Asi každý už ví, že představitel populárního nerda Sheldona, Jim Parsons, je ve skutečnosti homosexuál. Málokdo ovšem tuší, kdo je jeho životní láskou. Jeho vyvoleným je ve skutečnosti pohledný art director Todd Spiewak. S tím žije slavný herec již od roku 2002 a zdá se, že jejich výjimečné pouto jen tak neskončí.

Asi každý už ví, že představitel populárního nerda Sheldona, Jim Parsons, je ve skutečnosti homosexuál. Málokdo ovšem tuší, kdo že je vlastně jeho životní láskou. Jeho vyvoleným je ve skutečnosti pohledný art director Todd Spiewak. S tím žije slavný herec již od roku 2002 a zdá se, že jejich výjimečné pouto jen tak neskončí.

Parsons sice o vztahu příliš nemluví a soukromý život se snaží držet pod pokličkou, na Instagramu se ovšem rád pochlubí jejich roztomilými momentkami. Todd je navíc krasavec se vším všudy a Jimovi nejspíš závidí nejen homosexuálové. Představitel osobitého vědátora pak o jejich vztahu mluví jako o pravé lásce. Podobná slova se sice zdají jako velké klišé, v této galerii ovšem uvidíte, že v tomhle případě se nejedná pouze o prázdná slova. Je to prostě pár k pohledání.Asi každý už ví, že představitel populárního nerda Sheldona, Jim Parsons, je ve skutečnosti homosexuál. Málokdo ovšem tuší, kdo že je vlastně jeho životní láskou. Jeho vyvoleným je ve skutečnosti pohledný art director Todd Spiewak. S tím žije slavný herec již od roku 2002 a zdá se, že jejich výjimečné pouto jen tak neskončí.

Parsons sice o vztahu příliš nemluví a soukromý život se snaží držet pod pokličkou, na Instagramu se ovšem rád pochlubí jejich roztomilými momentkami. Todd je navíc krasavec se vším všudy a Jimovi nejspíš závidí nejen homosexuálové. Představitel osobitého vědátora pak o jejich vztahu hovoří jako o pravé lásce. Podobná slova se sice zdají jako velké klišé, v této galerii ovšem uvidíte, že v tomhle případě se nejedná pouze o prázdná slova. Je to prostě pár k pohledání.

Sdílejte článek
Štítky láska Instagram vztah galerie herec Jim Parsons

Přečtěte si také