Jeho více než dekádu starý kousek vyšel najevo až nyní.
Autor: Profimedia.cz/youtube.com Jeho více než dekádu starý kousek vyšel najevo až nyní.

GALERIE: Zamilovaná dvojice si nemohla dovolit vysněný prsten za 200 tisíc. Pak se ale objevil Paul Walker, 9 let před svou smrtí!

Publikováno: 09.09.2016
Hvězda Rychle a zběsile měla srdce na pravém místě.

reklama

Herec Paul Walker byl znám jako filantrop, který rád a často pomáhá lidem. Aniž by to věděli, o jeho dobrotě se přesvědčili i snoubenci Kyle a Kristen. Ti se v roce 2004 chtěli vzít a vybírali si svatební prsten. Jejich vysněnou volbou byl krásný kousek s diamantem, který ovšem stále 9000 dolarů (přes 200 000 korun).

Musí to pro něj být těžké...

GALERIE: Bacha na slzy! Vin Diesel dojemně vzpomíná na Paula Walkera při natáčení Rychle a zběsile 8!

Nakonec se rozhodli, že si ho nemohou dovolit a odešli. V tu chvíli ovšem jejich rozhovor slyšel i Walker a rozhodl se udělat dobrý skutek. Prsten mladému páru anonymně koupil. Pravda vyšla najevo až po letech, Walker se svou dobrotou nechtěl chlubit. Kristen dodnes vzpomíná, že se větší šlechetnosti v životě nedočkala:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

VIDEO: Šlechetný Paul Walker

Podívejte se i na galerii tragicky zesnulého herce:

Líbí se vám?

GALERIE: Z dcery Paula Walkera je neskutečná kočka! A to jí je teprve 17…

reklama