GALERIE: Žaneta z Prostřeno! dobývá svět! O jejích nahých prsou píší i v zahraničí! Je jim pro smích?

Soutěžící oblíbené show se svou nahotinkou proslavila možná víc, než sama chtěla. Jak o ní píší v cizině?

Tak tohle tady ještě nebylo! Odvážná Žaneta, která v pořadu Prostřeno! rovnou dvakrát ukázala svá nahá prsa, svými kousky nedobyla jen tuzemská média, ale také ty zahraniční! O jejím ukazováním ňader v autě totiž informoval například věhlasný britský deník Daily Mail, ale také neméně čtený Mirror či Metro.

Právě v Británii totiž běží originální soutěžní pořad Come Dine with Me, tedy předobraz našeho Prostřena. A na ostrovech se malinko nestačí divit, kam se jejich originální show dostala. Žanetě se ale rozhodně nesmějí, spíše naopak. V médiích píší o celé situaci s nadsázkou, stejně jako tamní čtenáři. Někteří z nich se její kreací dokonce pobavili natolik, že by něco podobného chtěli vidět v britské verzi.

„Měli by něco podobné zkusit i u nás. Možná by se na to aspoň dalo koukat,“ napsal jeden z uživatelů. V Británii tak Žaneta rozhodně není všem pro smích a podle informací serveru Extra.cz je sama Žaneta z tohoto nečekaného úspěchu nadšená! Nechtěně se tímto navíc stala asi nejslavnější soutěžící českého Prostřena!


Přečtěte si také