návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Showbyznys

GALERIE: Živému Kenovi nabídli miliony a roli ve filmu, když si nechá odstranit penis! Jeho odpověď vás překvapí

Slavný živý Ken Rodrigo Alves má za sebou řadu nesmyslných zákroků. Kývl i na tento?
Vydáno: 28.11.2018
Rodrigo Alves a nabídka na uříznutí penisu. 6
Autor: profimedia.cz Rodrigo Alves a nabídka na uříznutí penisu. 6
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Rodrigo Alves alias nejslavnější živý Ken je proslulý tím, že se kvůli touze stát se dokonalým umělým panákem neštítí ani těch nejšílenějších zákroků. Tentokrát mu ovšem přistála na stole nabídka, kterou asi nečekal ani on. Vyhlédli si ho totiž američtí producenti, kteří ho chtěli obsadit coby dokonalou umělou panenku do nové pohádky od Disneyho. Nabídka, která se neodmítá, říkáte si? Jenže ona měla dva velké háčky.

Kvůli iluzi dokonalé panenky si totiž měl Rodrigo nechat před natáčením odstranit mužství! Za zákrok i samotné natáčení by pak dostal v přepočtu více než 102 milionů korun! Tím druhým háčkem byl pak fakt, že se jednalo pouze o krutý prank vtipálků z italského pořadu Hyenas a žádné natáčení se ve skutečnosti nechystalo. I přesto autoři živého Kena dokonale napálili a dokonce si najali i skutečného režiséra, abych jejich pokus působil co nejreálněji.

Jenže i přesto, že jim Rodrigo skočil na špek a vůbec nepoznal, že se jedná o vtip, na jejich nabídku nakonec nekývl. Žádná suma ho prý k tomuto zákroku nedonutí a takový zákrok by byl podle jeho slov pod jeho důstojnost. Což je odpověď, kterou by od něj mnozí po všech jeho šílenostech možná ani nečekali. Je hezké, že i živý Ken s rekordním počtem plastik má stopku, za kterou rozhodně nepůjde.

Rodrigo Alves na pláži. 1

GALERIE: Slavný živý Ken se svlékl a pochlubil se sexy fotkami z pláže. Nic děsivějšího dnes neuvidíte

Nebo se vám takhle snad líbí?

GALERIE: Slavný živý Ken konečně ukázal, jak vypadal před proměnou. Z fotek bývalého sexy fešáka vám bude smutno

Článek je zařazen v: Rodrigo Alves , živý Ken , zákrok , nabídka , prank , Penis , kastrace , uříznutí penisu