návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Showbyznys

GALERIE: Živý Ken se definitivně mění v Barbie! Přiznal transsexualitu a přijde o penis!

Slavný lidský Ken přišel s šokujícím odhalením. Co všechno kvůli změně pohlaví hodlá podstoupit?
Vydáno: 07.01.2020
Rodrigo Alves se mění v ženu. 8
Autor: profimedia.cz Rodrigo Alves se mění v ženu. 8

Když se slavný živý Ken Rodrigo Alves začínal před několika týdny objevovat na veřejnosti v parukách a oblečený jako žena, většina lidí to vnímala jako jeho klasický výstřelek, jimž na sebe chce mediální hvězdička upozornit. Jenže to se tentokrát opravdu nepotvrdilo. Naopak, Rodrigo šokoval celý svět přiznáním, že je transsexuál a cítí se být ženou!

Z Rodriga se tak během dní stala Roddy Alves, která už chce, aby se jí říkalo ženským jménem. Jako žena se totiž cítí daleko jistěji a sebevědomější a lituje, že svou transsexualitu skrývala a neuvědomila si ji dříve. Místo toho se Roddy snažila být dokonalým mužem, panákem Kenem, a podstupovala, jak nyní sama v rozhovorech přiznává, nesmyslné operace. „Jsem žena a vždy jsem ženou byla, nyní mé tělo konečně odpovídá nastavení mé mysli,” říká teď už bývalý živý Ken.

Umělý sixpack a podobné plastické úpravy si již nechala Roddy údajně odstranit a nyní dělá vše proto, aby byla proměna co nejdříve kompletní. Chystá se proto mimo jiné na zvětšení prsou, operaci hlasivek kvůli více ženskému hlasu a samozřejmě ji čeká také změna pohlaví. Přitom dojde k přeměně penisu ve vaginu. A nutno říci, že jako žena vypadá Rodrigo, tedy vlastně již Roddy, mnohem šťastněji a sebevědoměji.

Živý Ken se mění v Barbie.

GALERIE: Šílená proměna živého Kena! Plastikový panák se změnil v Barbie. Líbí se vám víc jako holka?

Živý Ken Rodrigo Alves podstoupil další nebezpečnou operaci 3

GALERIE: Poslední plastická operace ho málem ZABILA, teď živý Ken podstoupil další! Co mu museli odstranit?

Článek je zařazen v: Rodrigo Alves , transsexuál , proměna , operace , živý Ken , Barbie , Žeňa , Penis

reklama