GALERIE: Živý Ken se definitivně mění v Barbie! Přiznal transsexualitu a přijde o penis!

Slavný lidský Ken přišel s šokujícím odhalením. Co všechno kvůli změně pohlaví hodlá podstoupit?

Když se slavný živý Ken Rodrigo Alves začínal před několika týdny objevovat na veřejnosti v parukách a oblečený jako žena, většina lidí to vnímala jako jeho klasický výstřelek, jimž na sebe chce mediální hvězdička upozornit. Jenže to se tentokrát opravdu nepotvrdilo. Naopak, Rodrigo šokoval celý svět přiznáním, že je transsexuál a cítí se být ženou!

Z Rodriga se tak během dní stala Roddy Alves, která už chce, aby se jí říkalo ženským jménem. Jako žena se totiž cítí daleko jistěji a sebevědomější a lituje, že svou transsexualitu skrývala a neuvědomila si ji dříve. Místo toho se Roddy snažila být dokonalým mužem, panákem Kenem, a podstupovala, jak nyní sama v rozhovorech přiznává, nesmyslné operace. „Jsem žena a vždy jsem ženou byla, nyní mé tělo konečně odpovídá nastavení mé mysli,” říká teď už bývalý živý Ken.

Umělý sixpack a podobné plastické úpravy si již nechala Roddy údajně odstranit a nyní dělá vše proto, aby byla proměna co nejdříve kompletní. Chystá se proto mimo jiné na zvětšení prsou, operaci hlasivek kvůli více ženskému hlasu a samozřejmě ji čeká také změna pohlaví. Přitom dojde k přeměně penisu ve vaginu. A nutno říci, že jako žena vypadá Rodrigo, tedy vlastně již Roddy, mnohem šťastněji a sebevědoměji.


Přečtěte si také