návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Showbyznys

GALERIE: Zpěvák Rytmus si našel novou žhavou přítelkyni! Taky vám přijde mnohem víc sexy než Dara?

Rytmus má novou sexy přítelkyni.
Vydáno: 03.05.2018
Našel si Rytmus novou holku? 1
Našel si Rytmus novou holku? 1 Autor: profimedia.cz
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Zpěvák Rytmus spolu se zpěvačkou Darou Rolins před pár týdny šokovali fanoušky, když oznámili, že se rozchází. Nebyl by to ale showbyznys, kdyby si oba v dohledné době nenašli někoho nového. A jak to tak vypadá, slovenský rapper v tomhle ohledu neztrácí čas.

V bulvárních denících Aha, Extra a slovenském týdeníku PLUS 7 DNÍ vycházejí první střípky informací o Rytmusově nové potenciální přítelkyni. Tou by měla podle některých být 28letá moderátorka Jasmina Alagič. Z jejího jména už vám nejspíš došlo, že má dívka vskutku zajímavý původ. Narodila se v Německu, má však bosenské a maďarské kořeny. Exoticky působící kráska a vycházející hvězda si teď ale postupně podmaňuje především Slovensko.

Manažerka atraktivní moderátorky pak potvrdila, že jsou Rytmus s Jasminou „velmi dobrými přáteli“, zatímco jinde už se objevují svědectví, že spolu ti dva skutečně začínají randit. Jestli je to tak, můžeme s klidem na srdci říct, že si zpěvák od svého posledního vztahu významně polepšil. Nemyslíte?

Článek je zařazen v: rytmus , rapper , zpěvák , moderátorka , Jasmina Alagič , Sexy , rozchod , Dara Rolins , nová přítelkyně