Herec Alec Baldwin má na krku další žalobu! Tentokrát od rodiny zabité vojačky

Slavný herec Alec Baldwin čelí další žalobě.

Známý americký herec Alec Baldwin ne a ne dojít klidu. Kromě toho, že čelí žalobě od rodiny zesnulé kameramanky kvůli incidentu při natáčení jeho nového filmu, kdy herec zastřelil kameramanku zbraní, o níž nevěděl, že je nabitá opravdovou municí, je nyní žalován taky sestrou a vdovou po vojákovi zabitém v Kábulu. Co s tím má herec společného, ptáte se?

Inu, rodina po herci požaduje 25 milionů dolarů jako odškodné, protože je Baldwin údajně vystavil nenávistným reakcím na internetu. Důvodem bylo, že se zúčastnily jakési protrumpovské demonstrace a posléze i vpádu do budovy kapitolu 6. ledna 2021, což herec veřejně odsoudil. Shodou okolností to byla ale právě stejná rodina, které pár měsíců předtím poslal šek na pět tisíc dolarů poté, co manžel jedné z žen padl v Kábulu během odchodu amerických složek z Afghánistánu. Herec tím chtěl pomoct rodině v nouzi. O necelý půlrok později se ale proti té samé rodině ozval, když si uvědomil, jaké mají politické názory.

V zásadě tedy docela pochopitelná reakce ze strany herce. Dotčené ženy se ale nyní zjevně chtějí mstít a využívají k tomu negativní PR spojené s výše zmíněnou nehodou na place Baldwinova westernu. Žádných peněz se nejspíš nedočkají, pro Baldwina je to ale další vážná starost, kterou nyní musí řešit.

Sdílejte článek
Štítky rodina politika herec Alec Baldwin žaloba

Přečtěte si také