návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Showbyznys

Herec Daniel Radcliffe tvrdí, že se dočkáme restartu Harryho Pottera s novými herci! Proč je to podle něj nevyhnutelné?

Harry Potter s novými tvářemi?
Vydáno: 13.02.2019
Remake Harryho Pottera? 2
Autor: Warner Bros. Remake Harryho Pottera? 2

Kolik že už to je let? Šest? Nebo sedm? Finále Harryho Pottera se nezdá být zase tak dávno, ale v hollywoodských počtech je to docela dávná minulost, a tak není divu, že si herec Daniel Radcliffe, představitel titulní role, myslí, že se studio brzy rozhodně natočit remake.

Prozradil to v rozhovoru se serverem IGN, kde doslova řekl: „Jsem si jistý, že budou další verze. Nejsem určitě poslední Harry Potter. Podle mě nás čeká pár dalších.“ Pravdu má zatím jen částečně, jediný další oficiální Harry Potter se totiž zatím objevil pouze v divadelní hře Harry Potter a Prokleté dítě, o nových filmech zatím studio mlčí. Samo teď má totiž plné ruce práce se spin-off ságou Fantastická zvířata, jejichž třetí díl se měl natáčet již na jaře, ale nakonec se o půl roku posune, aby se mohla produkce řádně připravit.

Článek je zařazen v: Harry Potter , Daniel Radcliffe , restart , remake , Fantastická zvířata , J.K. Rowling

reklama