Showbyznys

6. prosince 2022 13:17

redakce Prima Lajk

Herec John Travolta sdílel dojemnou poctu zesnulé hvězdě Kdopak to mluví. Co krásného napsal?

John Travolta sdílel nádhernou poctu zesnulé herečce Kirstie Alley, s nímž se objevila ve třech filmech Kdopak to mluví.

Je to jen pár hodin, co svět překvapila smutná zpráva, že 71letá herečka Kirstie Alley zemřela na rakovinu. Alley, již většina fanoušků zná ze série Kdopak to mluví nebo komedie Vidláci, už v posledních letech příliš nehrála, mezi filmovými diváky i kolegy z branže ale byla stále velmi oblíbená. Není tedy divu, že překrásné přátelství ji po všechny ty roky spojovalo také s kolegou Johnem Travoltou.

Právě Travolta byl tak smutnou zprávou velmi zasažen, herec nicméně okamžitě sdílel velmi dojemnou poctu zesnulé Alley, v níž napsal: „Kirstie byla jeden z nejkrásnějších vztahů, jaké jsem kdy měl. Miluju tě Kirstie. A vím, že se ještě uvidíme.“ Svá slova pak herec na sociálních sítích doprovodil také společnými fotkami.

Zprávu o smrti herečky potvrdila její rodina, která uvedla, že Alley zemřela obklopená rodinou a přáteli. Herečka bojovala s rakovinou velmi krátce, podle všeho se totiž na nádor přišlo příliš pozdě. Za svůj život byla dvakrát provdaná a má dvě dcery.

Sdílejte článek

Přečtěte si také