Showbyznys

12. prosince 2022 11:55

redakce Prima Lajk

Herec Tom Hardy splnil fanynce poslední přání. Co dojemného pro ni udělal?

Tom Hardy má srdce na správném místě.

O tom, že je britský herec Tom Hardy neskutečný sympaťák a idol ženských srdcí asi není pochyb. Hvězda trháku Venom a Šíleného Maxe je ale nejen talentovaný fešák, nýbrž i člověk se srdcem na správném místě. Své věrné fanynce, osmapadesátileté Jo-Anne Shaw, která prohrává boj s rakovinou, totiž splnil její poslední přání, čímž bylo setkat se se svým idolem.

„Jsem super fanynka Toma Hardyho a moje poslední přání je setkat se s ním. Prosím, pomozte mi a sdílejte a lajkujte tento příspěvek. Moc děkuji,“ sdílel fotku Shaw s prosebným nápisem Mytonský hospic, který poskytuje péči a podporu lidem žijícím s nevyléčitelným onemocněním, na svém facebookovém profilu.

Díky síle sociálních médií se dojemný příspěvek dostal až k samotnému Hardymu, který se rozhodl své fanynce splnit její poslední přání. Britský sympaťák jí zavolal přes FaceTime a pěknou chvíli spolu telefonovali alespoň na dálku. „Jsem jeho největší fanynka, viděla jsem všechny jeho filmy,“ rozplývala se nad svým hrdinou dojatá Shaw a dodala, že bylo úžasné Toma vidět a mluvit s ním jako s kamarádem. „Dodal mi novou sílu,“ nechala se slyšet žena s tím, že toto setkání pro ni bylo vším.


Přečtěte si také