Showbyznys

21. září 2022 13:35

redakce Prima Lajk

Hvězda Rodu draka promluvila o přípravě sexuální scény. Šokuje vás, jak dlouho ji herci zkoušeli

Jak dlouho se herci připravují na natáčení sexuálních scén?

Hvězda seriálu Rod draka Fabien Frankel, jehož znáte coby chrabrého, ale ne úplně vzorného rytíře Sera Cristona Colea, nyní prozradil, jak dlouho se připravoval na natáčení sexuální scény mezi jeho postavou a postavou princezny Rhaenyry Targaryen, kterou v seriálu doposud ztvárňovala Milly Alcock.

Dotyčná scéna je intimním momentem mezi oběma mladými hrdiny po krušné noci, kterou zažila princezna se svým strýcem Daemonem (Matt Smith). Je to taky začátek komplikovaného vztahu, do něhož se teď nemá smysl pouštět, zejména když ještě pořádně nevíme, jak vlastně skončí. Co ale víme, že se Frankel na natáčení této specifické scény připravoval úctyhodných 7 měsíců. S tvůrci o ní tak diskutoval dlouhé týdny, řešily se různé aspekty, hovořilo se o tom, co by vlastně celá scéna měla divákovi říct, případně co by s z ní měl odnést.

Nakonec s režií pomáhala také koordinátorka intimity Miriam Lucia, která zajistila, aby se oba herci cítili bezpečně a komfortně a aby režisérka Clare Kilner dostala z celého momentu do své epizody co nejvíc emocí. No, kdo už díl viděl, nejspíš potvrdí, že se to povedlo.

Sdílejte článek

Přečtěte si také