Hvězda Stranger Things přiznala, že je gay 1
Autor: Netflix Hvězda Stranger Things přiznala, že je gay 1

Herec ze Stranger Things přiznal, že je gay! Co dojemného hvězda seriálu řekla?

rd. Publikováno: 06.01.2023
Herec ze Stranger Things odhalil, že je gay.

reklama

Tak nevíme, jestli je to případ umění kopírujícího život, nebo života kopírujícího umění. Herec Noah Schnapp známý jako představitel Willa ze seriálu Stranger Things totiž na svém TikToku čerstvě odhalil, že je gay. Herec uvedl, že se po 18 letech konečně přiznal své rodině a svým přátelům, kteří mu na to řekli, že to už dávno vědí.

 

@noahschnapp

I guess I’m more similar to will than I thought

original sound - princessazula0

 

Schnapp je každopádně z celé věci velmi nadšený a je patrné, že se mu zřejmě moc ulevilo. Jeho postava v populárním seriálu přitom prožívá prakticky ty samé pocity co herec a fanoušci už dlouho spekulují, jak dlouho to potrvá, než se Will „vy-outuje“ také v seriálu.

Jak byste pak nejspíš čekali, na sociálních sítích se samozřejmě Noah setkal s lavinou podpory a dojemných vzkazů, většina lidí je za něj zkrátka moc ráda a přeje mu v životě jenom samé štěstí. Podobné zprávy pak musel herec zákonitě obdržet i od svých kolegů, dalších reakcí se ale jistě ještě dočkáme. Pátá a poslední řada seriálu dorazí nejspíš až za rok, bude zajímavé sledovat, jestli se takového happyendu dočká i samotný Will.

Jeremy Renner z nemocnice

Detaily děsivé nehody hvězdy Avengers! V čem měl herec velké štěstí?

reklama