Margot Robbie a Cara Delevingne řešily otravného paparazzi 1
Autor: Warner Bros. Margot Robbie a Cara Delevingne řešily otravného paparazzi 1

Herečky Margot Robbie a Cara Delevingne byly obtěžovány fotografem. Skončilo to zlomenou rukou a příjezdem policie

rd. Publikováno: 03.10.2022
Margot Robbie a Cara Delevingne byly v Argentině obtěžovány fotografem.

reklama

Herečky Margot Robbie a Cara Delevingne se seznámily na place filmu Sebevražedný oddíl, kde se údajně spřátelily a od té doby jsou si blízké. Tento týden spolu tak měli oběd v argentinské metropoli Buenos Aires, když je zničehonic vyrušil dotírající bulvární fotograf.

 

Každopádně incident přiměl obě herečky a jejich skupinu přátel, aby si zavolaly Uber a podnik opustily. Jenže fotograf zřejmě pokračoval ve své snaze, což vylekalo řidiče přijíždějícího Uberu – ten tak šlápl na plyn ve chvíli, kdy pouze Delevingne byla vevnitř a Robbie teprve nasedala. Představitelka Harley Quinn tak upadla na zem, což místní paparazzi okamžitě začal fotit.

Moc si ale nepomohl, vzápětí už u něj totiž byli Robbieini přátelé, kteří muže začali údajně bít. Vše tak skončilo příjezdem policie, fotograf navíc později musel do nemocnice, protože vyvázl s rozbitou hlavou a zlomenou rukou. Nyní se úřady budou incidentem dopodrobna zabývat. Tady ale vidíte, jak se obyčejný oběd může v kůži slavných proměnit v hotové peklo.

Původní majitel OnlyFans Tim Stokely 1

Kolik si za dva roky vydělal majitel stránek OnlyFans? Z téhle částky se posadíte na zadek

reklama