návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Showbyznys

HNUS! Tyhle perverzní věci prý dělal Michael Jackson dětem! Co nejnechutnějšího se dělo v jeho domě?

Co nechutného dělal Michael Jackson dětem?
Vydáno: 07.03.2019
Co všechno dělal Michael Jackson s dětmi? 2
Autor: profimedia.cz Co všechno dělal Michael Jackson s dětmi? 2
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Dvoudílný dokument Leaving Neverland tento týden otřásl internetem, odhalil totiž nechutné praktiky, ke kterým docházelo uvnitř jeho obřího panství Neverland. Do toho si totiž zval malé chlapečky, se kterými následně údajně navazoval sexuální styk.

Wade Robson a Jimmy Safechuck, dva z těchto chlapců, o svých zážitcích nyní promlouvají o 25 let později, jejich výroky ale rozhodně nejsou pro slabší povahy. Popisují totiž, jak si zpěvák s dětmi například „hrál na doktory“, prováděl vzájemnou masturbaci nebo si od nich nechal poskytovat orální sex.

Rodina zpěváka všechny nařčení popírá, oba muži zároveň v minulosti popřeli, že by je Jackson zneužíval, proč nyní změnili své svědectví, není jasné, buď se může jednat o trauma, nebo mohou lhát. Tak či tak má dokument následky, některá světová rádia už totiž například přestaly Jacksonovu hudbu pouštět posluchačům.

Článek je zařazen v: perverzní , Michael Jackson , zpěvák , děti , dokument , Leaving Neverland