Showbyznys

14. června 2015 12:17

Barbora Koukalová

Holky, konec výmluv a prsa povinně ven: Pohled na ně prodlužuje mužům život až o pět let!

A vy přece nechce být zodpovědné za vysokou mužskou úmrtnost, že ne? Takže výstřihy ven, protože deset minut civění na plnou hruď každý den prodlužuje život až o pět let!

A ne, nevymyslel to žádný americký vědec, ale německý a svou studii publikoval v magazínu New England Journal of Medicine.

A navíc to je žena, Karen Weatherby. Takže konec výmluv na šovinismus!

Karenin vzorek byl na dvě stě mužů a přišla na to, že zírání na velká prsa po dobu alespoň více jak deset minut se dostává váš tep na stejnou kardio úroveň, jako když půl hodiny cvičíte.

Karen dokonce doporučuje civět na prsa velikosti D a větší, protože čím je hrudník plnější, tím zdravěji to pak působí na muže.

Pro svoje pokusy použila hlavně fotky vnadných celebrit a tvrdí, že se ve svém výzkumu nemýlí, takže pokud chcete, aby váš manžel dlouho žil, poskytněte mu každodenní desetiminutou léčbu. Anebo mu pusťte koncert Katy Perry či Pobřežní hlídku.

Karen Weatherby, jejíž specializací je gerontologie, doporučuje prsní léčbu hlavně starším mužům, kteří by se měli "léčit" pohledem na velká ňadra mladých slečen.

Doufejme, že si dědové nebudou brát její rady k srdci násilím.

Sdílejte článek

Přečtěte si také