Hra o trůny se dočká návratu mrtvých postav! Kromě Catelyn Stark se objeví i tenhle nenáviděný král (apríl)

Matka Starků a nenáviděný fracek. Proč se postavy vrací?

Ještě dva týdny zbývají do premiéry finálové řady seriálu Hra o trůny a fanoušci už jsou na pokraji psychického zhroucení. Kdo všechno zemře? Nasadí si Arya masku některého z mrtvých chodců a zabije Nočního krále? Budou mít Jon s Daenerys retardované děti? Tolik otázek, tak málo odpovědí.

Aby toho nebylo málo, odhalili teď tvůrci, že kromě dosavadních přeživších postav se do seriálu na posledních pár epizod vrátí i dvě již dávno zabité. Konkrétně je to Catelyn Stark, která skončila s prořízlým hrdlem po jedné nevinné svatbě, a pak taky nenáviděný Joffrey Baratheon, kterého otrávila sympatická babička Olenna Tyrell na jeho vlastní svatbě. Návrat Catelyn byl už v knihách a seriál ho až doteď ignoroval, Starkové tak konečně dostanou do boji proti nemrtvým svoji vlastní zombie posilu.

Posílit své řady bude chtít i Cersei, kterou všichni opustili a ona ze smutku prý pověří svého pobočníka a rádce, aby oživil Joffreyho. Jenže chladnokrevná Cersei vůbec netouží po Joffreym z nějaké lásky, ale čistě proto, aby ho mohla brutálně zabít znovu a tentokrát ona sama. Jo, to s vámi udělá ládování se vínem od rána do večera. Každopádně premiéra první epizody osmé série je v plánu na 15. dubna a my už se nemůžeme dočkat!


Přečtěte si také