reklama

reklama

Princ Harry zuří kvůli pozvánkám na svatbu
Autor: profimedia.cz Princ Harry zuří kvůli pozvánkám na svatbu

Hrozí rozpad svatby? Princ Harry zuří! Dostal zákaz pozvat si na svůj obřad tohoto vzácného hosta

Publikováno: 16.04.2018
Takhle naštvaného jste prince Harryho ještě neviděli!

reklama

Svatba by měla být veselá událost. Kromě oslavy lásky jde ale taky o oficiální obřad, a s tím se občas pojí věci, které už tak veselé nejsou. V případě královské svatby si navíc dovedeme představit, že těch starostí a povinností bude o něco víc než při běžném sňatku. A shodou okolností se právě jedna taková teď chystá.

Princ Harry si bude brát aktivistku a herečku Meghan Markle. Za normálních okolností by muž pozval svoji rodinu (zde je to tak nějak automatické), pár blízkých přátel a možná kolegy z práce. V případě královské svatby se ale právě onen seznam pozvaných rychle stal princovou noční můrou. Přál si totiž pozvat bývalého amerického prezidenta Baracka Obamu a především jeho ženu Michelle, která jej s přitažlivou Meghan dala před lety dohromady. Vzhledem k tomu, že ale opovrhuje současným americkým prezidentem Donaldem Trumpem, který pozvánku neobdržel, mohlo by pozvání jeho předchůdce způsobit zbytečné diplomatické rozepře, které si nikdo nepřeje.

 

 

Nakonec se tak svatby nezúčastní žádní politici a všech 600 pozvaných budou pouze lidé, kteří mají osobní vztah s milujícím se párem. Což je na jednu stranu rozumné, na tu druhou ovšem chápeme, že princ nijak zvlášť nadšený není.

reklama