Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Showbyznys

Hrozí rozpad svatby? Princ Harry zuří! Dostal zákaz pozvat si na svůj obřad tohoto vzácného hosta

Takhle naštvaného jste prince Harryho ještě neviděli!
Vydáno: 16.04.2018
Princ Harry zuří kvůli pozvánkám na svatbu
Princ Harry zuří kvůli pozvánkám na svatbu Autor: profimedia.cz
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Svatba by měla být veselá událost. Kromě oslavy lásky jde ale taky o oficiální obřad, a s tím se občas pojí věci, které už tak veselé nejsou. V případě královské svatby si navíc dovedeme představit, že těch starostí a povinností bude o něco víc než při běžném sňatku. A shodou okolností se právě jedna taková teď chystá.

Princ Harry si bude brát aktivistku a herečku Meghan Markle. Za normálních okolností by muž pozval svoji rodinu (zde je to tak nějak automatické), pár blízkých přátel a možná kolegy z práce. V případě královské svatby se ale právě onen seznam pozvaných rychle stal princovou noční můrou. Přál si totiž pozvat bývalého amerického prezidenta Baracka Obamu a především jeho ženu Michelle, která jej s přitažlivou Meghan dala před lety dohromady. Vzhledem k tomu, že ale opovrhuje současným americkým prezidentem Donaldem Trumpem, který pozvánku neobdržel, mohlo by pozvání jeho předchůdce způsobit zbytečné diplomatické rozepře, které si nikdo nepřeje.

 

 

Nakonec se tak svatby nezúčastní žádní politici a všech 600 pozvaných budou pouze lidé, kteří mají osobní vztah s milujícím se párem. Což je na jednu stranu rozumné, na tu druhou ovšem chápeme, že princ nijak zvlášť nadšený není.

Článek je zařazen v: princ Harry , Meghan Markle , královna Alžběta , Michelle Obama , Barack Obama , Donald Trump , královská svatba
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama