Showbyznys

14. října 2014 11:30

Táňa Sáblíková

Hrůza, tragédie, šílenost… žena (26) ubodala chlapce (†16), když chránil kamarádku

Děsivý čin se odehrál ve žďárské střední škole dnes ráno, šestadvacetiletá žena vnikla do školních šaten a tam s nožem v ruce zaútočila. Její vztek směřoval na jednu z dívek, životem ale zaplatil teprve šestnáctiletý chlapec!

Do šaten dorazila skupinka studentů před první hodinou, následovaná šestadvacetiletou ženou, která byla podle informací Blesku zfetovaná nebo tak alespoň působila. Útočnice s nožem v ruce se nejdříve vrhla na jednu z dívek (17), na pomoc jí ale přispěchal její kamarád. Hrdinství ho ale stálo život! Žena se totiž otočila a mladíka ubodala k smrti!

„Došlo ke smrtelnému zranění šestnáctiletého chlapce, který i přes oživování zranění podlehl," uvedla pro aktuálně.cz policejní mluvčí. „Žena se dostala do školy a napadla studentku. Té studentce přispěchal na pomoc student, toho taky napadla. Bohužel utrpěl zranění, kterému podlehl. Pak napadla další studentku," řekla ještě Blesku.

V napadené skupince byla ještě jedna dívka, která vyvázla jen s lehčími poraněními. Zraněn byl také jeden ze zasahujících policistů.

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek

Přečtěte si také