Hvězda Avengers dělá po nehodě neuvěřitelné pokroky! Co řekla hercova sestra o jeho stavu?

Americký herec dokázal, že je velký bojovník.

Marvelácký Hawkeye je od 1. ledna po těžké nehodě se sněžným pluhem na jeho ranči v americké Nevadě hospitalizován v kritickém stavu v nemocnici. Jen pár dní od incidentu se však Jeremy Renner zvládl ozvat fanouškům a přátelům skrz sociální sítě a poděkovat jim za podporu a lásku. Ačkoli jeho pochroumaný vzhled nenapovídá kdovíjakému zlepšení, opak je pravdou.

„Jsme tak nadšeni jeho pokrokem,“ svěřila se hercova sestra Kym Renner americkému magazínu People. „Každý, kdo zná Jeremyho, tak ví, že je to velký bojovník a z ničeho se jen tak nesloží. Už teď je na tom mnohem lépe a překonává sám sebe,“ dodala hrdě sestra filmového hrdiny.

Před několika dny navíc Renner sdílel na sociálních sítích další video z nemocničního lůžka, na kterém je vidět, jakou skvělou podporu má od své rodiny. „Den na jednotce intenzivní péče se změnil v úžasný lázeňský pobyt díky péči mojí maminky a sestry,“ napsal k videu, na kterém mu sourozenec masíruje hlavu. Doufejme, že tyto malé „vlaštovky“ jsou skutečnou předzvěstí hercova brzkého uzdravení.

Sdílejte článek

Přečtěte si také