Orál Gwyneth Paltrow 1
Autor: Marvel Orál Gwyneth Paltrow 1

Hvězda Avengers prozradila, kdo ji naučil dělat ORÁLNÍ SEX! Jaký tip na to dostala?

rd. Publikováno: 27.07.2020
Hvězda Avengers konečně umí dělat pořádný orál.

reklama

Herečka Gwyneth Paltrow zbožňuje sdílení až příliš intimních informací ze svého života, jinak se to nedá vysvětlit. V minulosti tak například začala třeba prodávat svíčky s vůní její vaginy, nebo brala svého exmilence a jeho přítelkyni na dovolenou se svým současným milencem, no a teď například prozradila, od koho se naučila orální sex.

Hvězda filmů o Iron Manovi a Avengers prohlásila, že pořádný orál ji naučila teprve manželka herce Roba Lowa Sheryl Berkoff. Paltrow to dokonce plácla přímo v podcastu samotného herce, takže mu rovnou i poděkovala za seznámení s jeho ženou. Berkoff je přitom o dvanáct let starší než Paltrow, a v době, kdy se seznámily, chodila s Keanu Reevesem. Herečka dále pokračovala, že ke své starší kamarádce nesmírně vzhlížela, chodila s ní na cigarety a učila se od ní o životě. Jo, asi je dobré mít takové vzory. A ne, v čem přesně spočívá její finta při výše zmíněném orálu, už pak neprozradila – kupodivu.

Každopádně informace obletěla okamžitě bulváry i sociální sítě a dostala se až k synovi Lowa a Berkoff, 25letému Johnu Owenovi Lowemu. Ten na to zareagoval výstižným tweetem.

reklama