návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Showbyznys

Hvězda Avengers prozradila, kdo ji naučil dělat ORÁLNÍ SEX! Jaký tip na to dostala?

Hvězda Avengers konečně umí dělat pořádný orál.
Vydáno: 27.07.2020, rd
Orál Gwyneth Paltrow 1
Autor: Marvel Orál Gwyneth Paltrow 1

Herečka Gwyneth Paltrow zbožňuje sdílení až příliš intimních informací ze svého života, jinak se to nedá vysvětlit. V minulosti tak například začala třeba prodávat svíčky s vůní její vaginy, nebo brala svého exmilence a jeho přítelkyni na dovolenou se svým současným milencem, no a teď například prozradila, od koho se naučila orální sex.

Hvězda filmů o Iron Manovi a Avengers prohlásila, že pořádný orál ji naučila teprve manželka herce Roba Lowa Sheryl Berkoff. Paltrow to dokonce plácla přímo v podcastu samotného herce, takže mu rovnou i poděkovala za seznámení s jeho ženou. Berkoff je přitom o dvanáct let starší než Paltrow, a v době, kdy se seznámily, chodila s Keanu Reevesem. Herečka dále pokračovala, že ke své starší kamarádce nesmírně vzhlížela, chodila s ní na cigarety a učila se od ní o životě. Jo, asi je dobré mít takové vzory. A ne, v čem přesně spočívá její finta při výše zmíněném orálu, už pak neprozradila – kupodivu.

Každopádně informace obletěla okamžitě bulváry i sociální sítě a dostala se až k synovi Lowa a Berkoff, 25letému Johnu Owenovi Lowemu. Ten na to zareagoval výstižným tweetem.

Článek je zařazen v: orální sex , Avengers , Gwyneth Paltrow , herecka , tip

reklama