Showbyznys

28. května 2021 14:22

redakce Prima Lajk

Hvězda Deadpoola prozradila, že trpí těžkou nemocí. S čím děsivým slavný herec bojuje?

Herec Ryan Reynolds prozradil, že trpí touto nemocí.

Není náhoda, že ti největší světoví komici a lidé, kteří prosluli tím, že baví ostatní, v soukromí trpěli těmi největšími depresemi. Vezměte si Robina Williamse, legendárního herce a komika, který kvůli depresím spáchal sebevraždu.

Duševní nemoci a poruchy včetně depresí zkrátka nejsou nic příjemného a určitě by se neměly brát na lehkou váhu. I proto si teď řada lidí cení odhalení, které učinil herec Ryan Reynolds. Představitel filmového Deadpoola se totiž svěřil, že trpí záchvaty úzkosti.

44letý herec popsal, jak jeho boj s úzkostí vypadá. Neustále se kvůli němu přepracovává, snaží se všem zalíbit, všechno příliš analyzuje, příliš plánuje, nikdy nemá pocit, že něco odvedl dostatečně dobře. A taky si je moc dobře vědom, že v tom není sám. Kdy jindy tak na tento problém upozornit než během měsíce zvýšeného povědomí o duševním zdraví.

Herec si každopádně vysloužil potlesk za svoji odvahu a inspiraci ostatním, kterým může pomoct klidně i samotné vědomí, že někdo, kdo se na plátnech kin vždycky tváří tak sebevědomě, je vtipný a baví, v soukromí trpí stejnými problémy, jako oni.


Přečtěte si také