Showbyznys

20. července 2022 09:01

redakce Prima Lajk

Hvězda Harryho Pottera práskla, že jí Arnold Schwarzenegger prděl do obličeje. Proč to udělal?

Herečka z Harryho Pottera prozradila pěknou nechutnost o slavném Terminátorovi.

Asi všichni jsme někdy zažili otravného kolegu, který nám hrál na nervy už jen svou přítomností. U hollywoodských herců to není jinak a filmové natáčení někdy doprovází vzájemné konflikty a antipatie. Herečka Miriam Margolyes, kterou fanoušci znají zejména jako Pomonu Prýtovou z kouzelnické ságy Harry Potter, nyní prozradila, proč už by nikdy nenatáčela s rakousko-americkým hercem Arnoldem Schwarzenneggerem.

Dvojice si spolu zahrála v hororovém snímku Konec světa z roku 1999, a jak se zdá, britsko-australská herečka Margolyes na natáčení nikdy nezapomněla a nyní prozradila proč. Bývalý kulturista jí prý totiž přímo na place měl mezi scénami schválně prdnout do obličeje. „Byla to scéna, kdy jsem ležela na podlaze a nemohla jsem utéct,“ vzpomíná na nechutnou zkušenost herečka. „A on si mi prostě prdnul přímo do obličeje. Nikdy jsem mu to neodpustila,“ dodala zarytě.

Margolyes se navíc ani nelíbilo jeho celkového chování na natáčení, kdy byl podle všeho až moc zahleděný do sebe. „Byl vlastně dost hrubý,“ shrnula hercovo chování. Schwarzenegger se zatím k téhle prasárně nijak nevyjádřil, a tak není jasné, proč to udělal. Že by si myslel, že je to vtipné?

Sdílejte článek
Štítky Arnold Schwarzenegger Harry Potter Terminátor prd Miriam Margolyes

Přečtěte si také