Showbyznys

25. října 2022 11:46

redakce Prima Lajk

Hvězda Harryho Pottera promluvila o otcovství. Proč nechce, aby jeho děti byly slavné?

Daniel Radcliffe promluvil o slávě i budoucích dětech.

Sláva je jedna z věcí, po které touží mnoho lidí, aniž by vědělo, jaká úskalí to skutečně obnáší. Své o tom ví i představitel filmového Harryho Pottera Daniel Radcliffe, pro kterého byla vždy sláva hořkosladká. Zvlášť proto, že přišla v jeho pouhých 12 letech, a tak se musel jako mladý kluk vyrovnávat s pozorností, kterou si jeho vrstevníci nikdy nedovedli představit.

Není tak ani žádným překvapením, že celosvětová sláva a nepřetržitý zájem veřejnosti ho dovedl až k závislosti na alkoholu. Boj s démony však britský herec už snad překonal a nyní se věnuje novým projektům i hereckým příležitostem. Nově ho tak fanoušci mohou například vidět v životopisném parodickém filmu Weird: The Al Yankovic Story, kde si Radcliffe střihl hlavní roli.

A právě na tiskové konferenci k nadcházejícímu snímku hvězda Harryho Pottera promluvila o otcovství a plánech pro své budoucí děti. „Pro své potomky bych chtěl – až tedy budou existovat – aby se také točily kolem filmu,“ řekl Radcliff. „Bylo by pro mě snem, kdybych mohl přijít na jejich natáčení. Zároveň ale nechci, aby byly mé děti slavné,“ dodal herec s tím, že sláva děti jenom zkazí a zničí jim dětství.

Sdílejte článek

Přečtěte si také