Showbyznys

30. září 2022 14:00

redakce Prima Lajk

Hvězda Hry o trůny odhalila traumatický vztah s otcem. Co v dětství zažívala?

Herečka Maisie Williams prozradila, jak její dětství poznamenal vztah s otcem.

Herečka Maisie Williams známá coby představitelka Aryi ze Hry o trůny promluvila o složitém vztahu se svým otcem. 25letá Williams v podcastu The Diary of CEO prozradila Stevenu Bartlettovi, že ještě před dovršením věku 8 let měla traumatické zážitky s otcem, o kterých ale nechce do detailů mluvit, protože stále ovlivňují ji a její sourozence.

Herečka nicméně řekla, že vztah s jejím otcem „pohltil“ většinu jejího dětství. Už od mládí má tak například problémy se spánkem, které teprve nedávno začala lépe kontrolovat. S přibývajícím věkem si navíc uvědomovala, co všechno v jejím životě bylo špatně, co předtím považovala za normální.

Herečka v rozhovoru ještě prozradila, že její matka utekla od jejího otce, když Maisie byly teprve 4 měsíce. O herečku a její sourozence se tak staral on sám, ačkoliv většinou se tedy spíš nestaral. Jeden incident, který například Williams uvedla, byl, když ve škole její učitelka zjistila, že ona a její sourozenci neměli snídani. To se prý stávalo celkem pravidelně.

Každopádně herečce se dnes daří nejen po finanční stránce, ale i po té duševní. Na svých traumatech pracovala a dnes si například uvědomuje, že spousta věcí, které se staly, s ní vůbec neměly nic společného. Kdyby tam tehdy nebyla ona, byl by tam někdo jiný. Nebere si to tak osobně a po mnoha letech došla k uvědomění si, že na ní nikdy nebylo nic špatného.

Sdílejte článek

Přečtěte si také