Hvězda Hry o trůny prozradila, proč jí natáčení seriálu nechybí! Kvůli čemu svoji postavu nenáviděla?

Maisie Williams se po natáčení Hry o trůny vůbec nestýská.

Přestože by se mohlo zdát, že všichni herci ze Hry o trůny seriál milují a v mnoha případech mu i vděčí za svou současnou kariéru, ne každému zjevně natáčení hitu od kabelovky HBO chybí. Jak nyní prozradila herečka Maisie Williams, vůbec se jí po fantasy seriálu nestýská, protože popravdě ke konci svou postavu doslova nesnášela.

Důvod je ale mnohem složitější, než byste si mohli na první dobrou myslet. Herečce totiž bylo v době obsazení do role teprve 12 let, jak ale dospívala, měnilo se pochopitelně i její tělo. Problém je, že Arya v knihách byla ještě mladší a její postava nikdy neměla tak úplně možnost v seriálu dospět, proměnit se v ženu. Williams samotná pak byla nucená tento osobní proces ignorovat a dál předstírat, že je někým jiným, koho fanoušci po celém světě zbožňují.

Nicméně herečka nemá pouze kritiku. Zatímco jí natáčení seriálu nechybí a je ráda, že už je tato éra za ní, svého času stráveného natáčením prý nelituje. Dokonce to prý stále považuje za tu nejlepší věc, která se jí prý přihodila.

Sdílejte článek

Přečtěte si také