Showbyznys

13. března 2023 13:42

redakce Prima Lajk

Hvězda Last of Us promluvila o smrti své matky. Jak to ovlivnilo natáčení slavného seriálu?

Smrt matky herce Pedro Pascala ovlivnila celý jeho život.

Narodil se v Chile, jen o pár měsíců později se však s rodinou musel přesunout nejprve do Dánska a pak do Ameriky. Od 11 let a přestěhování do Kalifornie pak Pedro usiloval o to stát se hercem. Život pro něj a jeho rodinu ale nebyl nikdy zcela jednoduchý. V roce 2000, když bylo Pedrovi teprve 24 let, jeho matka dokonce spáchala sebevraždu.

Pascal v roce 2017 k tragédii řekl, že je pro něj a jeho blízké, včetně třeba jeho sestry, velmi těžké mluvit o smrti jejich matky, důvodem je, že tou dobou prožívala „temné“ období, které do velké míry ovlivnilo způsob, jakým si ji všichni pamatují. Ve svých vzpomínkách ale myslí stále na to, že to byla jeho matka a že ji předtím moc miloval. Pochopitelně mu tak dodnes moc chybí.

Pascalova kariéra se tak po roce 2000 výrazně zpomalila, opět se ale nastartovala o pár let později, když byl v roce 2014 obsazen jako Oberyn Martell v seriálu Hra o trůny. Dnes patří mezi největší televizní hvězdy na světě, za svůj výkon v seriálu The Last of Us sklízí obří chválu, na své skromné začátky a svoji maminku ale dodnes nezapomněl.

Sdílejte článek
Štítky smrt matka tragedie herec The Last Of Us Pedro Pascal

Přečtěte si také