Showbyznys

30. září 2021 11:59

redakce Prima Lajk

Hvězda Přátel odhalila pět vlastností, které musí splňovat její ideální partner. Pánové, víte jak sbalit sexy herečku?

Co musí splňovat ideální protějšek herečky a hvězdy Přátel Jennifer Aniston?

Herečka Jennifer Aniston (52) nemá v lásce zrovna moc velké štěstí. Jak skončil její milostný vztah s hercem Bradem Pittem, nejspíš všichni dobře víme, hvězda Přátel pochopitelně mezitím vystřídala spoustu mužů, její další dlouholetý vztah s hercem Justinem Therouxem ale taky nedopadl kýženě, takže musí Aniston zase začít od nuly. Před nedávnem se pak spekulovalo, že si údajně začala se svým bývalým kolegou a seriálovým partnerem Davidem Schwimmerem, jak ale same později uvedla, s představitelem slavného Rosse nejsou víc než jen, ehm, přátelé.

Anniston nedávno v jednom rozhovoru prozradila, že už je každopádně připravená začít znova randit. Zároveň ale dodala, že je spíše staromódním typem ženy, který se nerad seznamuje přes appky typu Tinder či Raya. U mužů pak kouká zejména na následujících pět vlastností, jež jsou pro ni údajně velmi důležité.

Zaprvé musí muž umět dobře líbat. To je asi pochopitelné. Vedle toho musí umět zvládnout vést pohodovou konverzaci, musí být sebevědomý, ale ne namyšlený, jednoznačně musí mít smysl pro humor, to je prý zásadní, a nakonec by ještě měl oplývat štědrostí a být hodný k ostatním. No, upřímně, takové vlastnosti kdyby měl každý člověk, asi by ten svět by daleko hezčím místem. Normálně bychom napsali, že herečka zjevně nemá zase tak vysoké nároky, ale v realitě je nám jasné, že i to málo může být v dnešní době velmi vzácné najít. Tak držíme palce.


Přečtěte si také