Showbyznys

27. března 2023 13:23

redakce Prima Lajk

Hvězda původních Strážců vesmíru vysvětlila, proč není v pokračování. Vážně to je kvůli penězům?

Původní růžová strážkyně vysvětlila, proč není zpátky v pokračování.

Za pár dní dorazí očekávané pokračování původních Strážců vesmíru. Ano, jeden z nejhorších filmů všech dob, který ale zároveň spolu se seriálem formoval mnoho z nás, dostane po x letech pokračování s většinou původních herců, kterým už je dnes přes padesát, přičemž samotná forma bude pořád stejně tak marná a naivní, jako byla v roce 1997. A možná že právě to je nyní důvod, proč se herečka a režisérka Amy Jo Johnson rozhodla do projektu nezapojit.

V novém filmu uvidí fanoušci Davida Yosta coby původního modrého strážce, stejně tak i Waltera E. Jonese jako černého strážce, spolu s Johnson (růžová strážkyně) pak naopak v novém filmu bude chybět také Jason David Frank (červený strážce), který tragicky zemřel zrovna v době, kdy se chystalo natáčení. Každopádně samotná Johnson nejprve uvedla, že se jí nelíbila nabídka, kterou obdržela. Lidé jí tak po vydání nového traileru začali nadávat, že chtěla beztak jenom moc peněz.

Proti tomu se ale nyní herečka ohradila s tím, že její důvody jsou její důvody, a nikomu do toho nic není. Nicméně o peníze nešlo, když už, tak se ve svých padesáti nechtěla znova navlékat do elasťáků, pobíhat venku a hrát si na superhrdinku. Což je popravdě celkem pochopitelné. Každopádně zbylí herci i jejich noví kolegové si svůj návrat zjevně užili a nadšení původních fandů Strážců vesmíru je z nové ukázky opravdu velké. Snad tedy budou spokojeni s výsledkem.

Sdílejte článek

Přečtěte si také