Hvězda Spider-Mana promluvila o svém duševním zdraví! Je to s hercem vážně tak špatné?

Tom Holland otevřeně promluvil o problémech s duševním zdravím.

Zarytí fanoušci britského nadějného herce Toma Hollanda, který se proslavil zejména díky roli Spider-Mana nebo Nathana Drakea v akčňáku Uncharted, si možná mohli všimnout, že poslední dobou nebyl herec tolik aktivní na sociálních sítích. Rozhodl se proto zveřejnit video na Instagramu, ve kterém upřímně vysvětlil, proč tolik potřeboval pauzu a digitální detox.

Podle jeho slov to bylo zejména kvůli duševnímu zdraví, které právě sociální sítě negativně ovlivňují. „Kvůli sociálním médiím jako Instagram a Twitter jsem se pořád točil ve spirále a potřeboval jsem pauzu, proto jsem se rozhodl udělat krok zpátky a všechny aplikace na čas smazat,“ řekl Holland ve videu s tím, že už toho na něj bylo všeho prostě moc.

Na základě jeho problémů se rozhodl herec svým fanouškům zároveň povědět o charitě, kterou s bratry v rámci The Brothers Trust sponzorují. Rozhodl se totiž propagovat charitativní organizaci Stem4, která podporuje pozitivní duševní zdraví u teenagerů. „Vím, že problémy s duševním zdravím mají špatnou pověst, ale žádat o pomoc nebo ji hledat by nemělo být něco, za co bychom se měli stydět,“ apeloval na své fanoušky Holland, který má sám s duševními problémy své zkušenosti.

Sdílejte článek

Přečtěte si také