Showbyznys

12. prosince 2021 10:42

redakce Prima Lajk

Hvězda Spider-Mana uvažuje, že sekne s herectvím. Jaký má pro to důvod?

Herec Tom Holland přiznal, že zažívá předčasnou krizi středního věku.

Hollywoodský herec Tom Holland, který se proslavil díky roli Spider-Mana z dílny Marvel, prozradil, že už ho herectví tolik nenaplňuje. Přiznal to v rozhovoru pro Sky News, během propagace nejnovějšího dílu Spider-Man: Bez domova. „Ani nevím, jestli chci být ještě hercem,“ odpověděl pětadvacetiletý herec na otázku, co ho čeká dál. „Začal jsem hrát, když mi bylo jedenáct let a od té doby nic jiného ani neznám. Možná je načase, abych začal dělat něco jiného,“ připustil Holland s tím, že jeho osobní nejistota pramení z předčasné krize středního věku.

Podle informací se herec rozhoduje mezi herectvím a tancem, kterému se původně věnoval. Hlavní hvězda Spider-Mana navíc před nedávnem potvrdila, že ztvární taneční a zpěváckou legendární hvězdu minulého století Freda Astaira v životopisném filmu. Není to tedy tak, že by Holland pověsil herectví na hřebík, ale dokazuje to, že se pokouší změnit směr své profesní kariéry. „Tanec je něco, co jsem dělal velmi, velmi dlouho, takže jsem si jistý, že to zvládnu,“ řekl herec pro magazín Variete.

Sdílejte článek
Štítky Hollywood herec Spider-Man herectví Sky News Tom Holland Marvel Comics Spider-Man Tom Holland Spider-Man: Bez domova

Přečtěte si také