Showbyznys

21. října 2021 14:06

redakce Prima Lajk

Hvězda Stmívání se vyjádřila, zda bude hrát nového Jokera! Budou fanoušci nadšeni?

Fanoušci by chtěli vidět Kristen Stewart opět vedle svého hereckého kolegy Roberta Pattinsona na filmovém plátně.

Okolo nového chystaného Batmana je spousta otazníků. Zvládne upír ze Stmívání Robert Pattinson důstojně zahrát tak oblíbenou a léta budovanou postavu Batmana alespoň tak dobře, jako jeho předchůdci? Nejen trailer, ale i sám herec Pattinson a režisér Matt Reeves slibuje, že bude nový film úplně odlišný od těch předešlých.

Na internetu navíc koluje docela velká kampaň z řad fanoušků, kteří by chtěli vidět Roberta Pattinsona opět po boku Kristen Stewart, která ztvárnila Bellu v sérii Twilight, a to rovnou v roli Jokera. Jakkoli se to může zdát někomu naprosto šílené a absurdní, fanoušci jsou toho názoru, že pro tuto nesmírně obtížnou postavu neexistuje lepší herec či herečka než právě Kristen Stewart.

Herečka však v rozhovoru pro americký týdeník Variety jednou provždy ukončila všechny možné spekulace. „Líbí se mi ta energie, kterou do toho fanoušci vkládají, ale já už mám dost všech šílených a děsivých rolí,“ řekla moderátorovi v rozhovoru. „Takže ne a už to nechme všichni být,“ vzkázala fanouškům a ukončila tím celou debatu. Role psychopatického Jokera se již v minulosti ujalo několik herců včetně Jacka Nicholsona, Jareda Leta, Heatha Ledgera a Joaquina Phoenixe, přičemž Ledger a Phoenix získali za role Jokera dokonce Oscara.

Sdílejte článek

Přečtěte si také