Kristen Stewart
Autor: profimedia.cz Kristen Stewart

Hvězda Stmívání se vyjádřila, zda bude hrát nového Jokera! Budou fanoušci nadšeni?

Tamara F. . Publikováno: 21.10.2021
Fanoušci by chtěli vidět Kristen Stewart opět vedle svého hereckého kolegy Roberta Pattinsona na filmovém plátně.

reklama

Okolo nového chystaného Batmana je spousta otazníků. Zvládne upír ze Stmívání Robert Pattinson důstojně zahrát tak oblíbenou a léta budovanou postavu Batmana alespoň tak dobře, jako jeho předchůdci? Nejen trailer, ale i sám herec Pattinson a režisér Matt Reeves slibuje, že bude nový film úplně odlišný od těch předešlých.

Na internetu navíc koluje docela velká kampaň z řad fanoušků, kteří by chtěli vidět Roberta Pattinsona opět po boku Kristen Stewart, která ztvárnila Bellu v sérii Twilight, a to rovnou v roli Jokera. Jakkoli se to může zdát někomu naprosto šílené a absurdní, fanoušci jsou toho názoru, že pro tuto nesmírně obtížnou postavu neexistuje lepší herec či herečka než právě Kristen Stewart.

Herečka však v rozhovoru pro americký týdeník Variety jednou provždy ukončila všechny možné spekulace. „Líbí se mi ta energie, kterou do toho fanoušci vkládají, ale já už mám dost všech šílených a děsivých rolí,“ řekla moderátorovi v rozhovoru. „Takže ne a už to nechme všichni být,“ vzkázala fanouškům a ukončila tím celou debatu. Role psychopatického Jokera se již v minulosti ujalo několik herců včetně Jacka Nicholsona, Jareda Leta, Heatha Ledgera a Joaquina Phoenixe, přičemž Ledger a Phoenix získali za role Jokera dokonce Oscara.

 

Joker bojuje za práva zvířat 1

Slavný Joker začal bojovat za práva zvířat. Proč by se podle něj měli všichni lidé stát vegany?

Batman

Nový Batman se představuje v českém traileru, který vyrazí dech nejen komiksovým fanouškům

reklama