Showbyznys

15. července 2022 12:08

redakce Prima Lajk

Hvězda Stranger Things potvrdila, jakou má její postava sexuální orientaci. Do koho je zamilovaná?

Noah Schnapp potvrdil jednu z nejčastějších fanouškovských teorií o jeho postavě v seriálu Stranger Things.

Už od prvního dílu si fanoušci Stranger Things mohli na jedné z hlavních postav seriálu Willa Byerse všimnou jistých „jinakostí“. „Je to citlivý kluk. Lonnie o něm říkával, že je teplý,“ popisovala ho jednou jeho matka Joyce. Od té doby se však nijak o chlapcově homosexualitě nikdo v seriálu nezmínil, ačkoli nepatrné náznaky tam byly vždy.

Nyní, po zhlédnutí zatím poslední natočené série Stranger Things ale musí být už většině fanoušků nad slunce jasné, jak to Will se svou sexualitou, a koneckonců i s city k další postavě (konkrétně Miku Wheelerovi), opravdu má. Veškeré dohady však nyní definitivně potvrdil i Noah Schnapp, který citlivé chlapce ztvárnil.

„Myslím, že v této sérii je celkem jasné, že Will k Mikovi něco cítí,“ nechal se slyšet mladý herec v rozhovoru pro Variety. „Dokonce i v první sérii to tvůrci naznačili a s dalšími díly už jen pomalu dějová linka rostla,“ doplnil Schnapp s tím, že bylo obtížné zahrát postavu, která miluje svého nejlepšího přítele, a zároveň zápasí s tím, jak ho ostatní přijmou. Přesto ale musíme dodat, že se to herci povedlo na jedničku, co myslíte?


Přečtěte si také