Showbyznys

10. září 2018 09:51

redakce Prima Lajk

Hvězdy komedie Po čem muži touží vzpomínají na natáčení!

Hvězdy komedie Po čem muži touží vzpomínají na natáčení!

Filmová komedie Po čem muži touží režiséra Rudolfa Havlíka přijde do kin 20. září. Přestože se nejedná o film, který by herce posílal do životu nebezpečných scén nebo velkých kaskadérských kousků, připravil pro ně pár nástrah.

„Nejvíce jsem se bála scén z počátku proměny, kdy se leknu při pohledu do zrcadla a jsem vyděšená z toho, co se stalo, ale nakonec se to ukázalo méně náročné než mezifáze, kdy Karel už je trochu žena, ale stále ještě chlap,“ přiznává Anička Polívková.

„Hned první den jsem ve svých dvaapadesáti letech běhal v takových dívčích kaťátkách a podprsence před kamerou a říkal jsem si, co mě v tomhle věku ještě v životě čeká…“ směje se Jiří Langmajer.

Vedle Jiřího Langmajera a Anny Polívkové v hlavních rolích Karla a Karly se v komedii Po čem muži touží objeví celá řada známých herců a hereček Táňa Pauhofová jako ambiciózní šéfredaktorka Playboye Leona, Matěj Hádek jako Karlův kamarád Čestmír, Jiří Havelka v roli spisovatele Roberta, který je přesvědčen, že zná ženský svět mnohem lépe než Karel, Andrea Hoffmannová a Sara Sandeva jako Karlova bývalá manželka a dcera, k níž Karel složitě hledá cestu. Filmovou redakci Playboye tvoří Oldřich Navrátil, Lucie Polišenská, Lucie Šteflová, Naďa Konvalinková, Jana Synková, Jakub Volák, Dominika Myslivcová, Richard J. Müller a Jiří Maryško, v dalších rolích uvidíme Lenku Vlasákovou, Pavlu Tomicovou, Ester Kočičkovou, Martina Stránského a další.

Premiéra je připravena na 20. září 2018.

Do kin uvede společnost Cinemart.


Přečtěte si také