Showbyznys

30. července 2020 20:03

redakce Prima Lajk

Instagram cenzuroval Madonnu. Sdílela konspirační teorii nechvalně proslulé sperma doktorky

Instagram cenzuroval zpěvačku Madonnu za sdílení konspirační teorie.

Doktorka Stella Immanuel se v posledních dnech stala předmětem velké kontroverze. Tvrdí totiž, že její klinika v Houstonu vyléčila již přes 350 pacientů lékem hydroxychlorochin – několikrát v minulosti vyvráceným způsobem léčby koronaviru, který vehementně veřejnosti propagoval například i americký prezident. Jenže jde o hoax, na který se teď nachytala i slavná zpěvačka Madonna, která příspěvek o zázračné léčbě přesdílela na Instagramu.

Společnost jej však označila za falešnou zprávu a cenzurovala – což se v posledních dnech děje čím dál tím víc nejen na Instagramu, ale také Twitteru a Facebooku, protože se společnosti snaží lépe bránit šíření falešných zpráv před blížícími se americkými volbami. Co se autorky hoaxu samotné týče, zde by opravdu lidé měli dát na zdravý rozum, už jen proto, že v minulosti například ta samá doktorka tvrdila věci typu, že spousta gynekologických onemocnění je způsobena tím, že se ženami v noci spí zlí démoni, nebo že čarodějnice (ano) používají mimozemskou DNA k léčbě lidí, nebo svatby gayů ke zničení světa. Madonna by si příště měla zkrátka hledat lepší zdroje.

Sdílejte článek
Štítky léčba Instagram Twitter konspirační teorie zpěvačka Madonna Houston koronavirus sperma Meta Platforms Stella Immanuel

Přečtěte si také