návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Showbyznys

Interpretka roku Debbi a Jindra Polák z kapely Jelen spojili síly ve společném duetu Mars a Venuše. Podívejte se na nový videoklip!

Zpěvačka se v něm po dlouhé době vrací k češtině.
Vydáno: 06.04.2018
Jelen/Debbi - Mars a Venuše klip
Autor: Universal Music Jelen/Debbi - Mars a Venuše klip
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Po úspěšném premiérovém duetu s Janou Kirschner (Co bylo dál?) přichází oblíbená kapela Jelen s dalším duetem Mars a Venuše. Tentokrát spojila síly s vynikající zpěvačkou a čerstvou držitelkou ceny Anděl v kategorii Interpretka roku Debbi. Poslední měsíc loňského roku společně absolvovali vánoční turné, které zakončili v beznadějně vyprodaném Foru Karlín. Během času stráveného na společných zkouškách tak vznikal tento singl, jenž je inspirován odvěkým příběhem vztahu muže a ženy. Nyní k němu představují videoklip.

„Ještě před turné jsme při jamování ve společnosti Debbi často hráli a zpívali. Při tom vznikla právě tato píseň, kterou jsme zařadili do našeho vánočního setlistu a u diváků měla úspěch. Na základě toho jsme ji nahráli i ve studiu,“ přibližuje frontman kapely Jelen Jindra Polák.

„Pro mě byl svátek zazpívat si s Jeleny, a ještě k tomu česky. Jsou to pro mě mimořádné zážitky,“ dodává Debbi, která za své loňské studiové album Break získala prestižní hudební ocenění Anděl.


Režie videoklipu se ujal František Effenberger Zouzal, který dodává: „Pracoval jsem s Jeleny na jednom z jejich prvních videoklipů. K písni Magdaléna. Bylo to před třemi lety. Na samém začátku jejich kariéry. Nikdy by mě nenapadlo, že na YouTube dosáhne 10 milionů přehrání. Dnes už vím, že duet s Debbi může mít klidně stejný potenciál.“

Jelen v roce 2014 získal ocenění Anděl pro Objev roku a v loňském roce převzal cenu za Kapela roku. Skupina má již plný koncertní kalendář na letošní rok a zároveň začíná pracovat na novém studiovém albu.

http://jelenmusic.cz/

https://www.facebook.com/jelenmusic

Jelen, Debbi – Mars a Venuše (Lyric Video)

Článek je zařazen v: jelen , Debbi , Jindra Polák , duet , Mars a Venuše , klip