Showbyznys

21. prosince 2018 14:01

redakce Prima Lajk

Ivana Korolová pouští do světa svůj první videoklip

Herečka Ivana Korolová, která září v seriálu Krejzovi, natočila první videoklip k písni PMS. Písnička je o různých náladách ženy a jejím cílem je pobavit a roztančit.

Dlouho se Ivana Korolová odhodlávala a hledala, jakým hudebním směrem se vydá. Jakmile našla tu správnou cestu, začla její spolupráce s producentem Arminem Effenbergrem, za kterým několik let chodila do studia pro rady a vznikl první singl s názvem PMS a videoklip. „Je to taneční elektropopová písnička o různých náladách ženy. Možná díky ní muži pochopí, že když jsme někdy protivné, tak za to vlastně nemůžeme. To hormony, příroda, cykly, které nemůžeme ovládat. Pod vší naší protivností nebo smutkem je pořád skrytá ta obrovská láska! Pokud někdo PMS netrpí, může si to aplikovat na jakékoliv jiné rozpoložení“ Prozrazuje Ivana, která si k natáčení přizvala celý tým lidí, včetně svého manžela Jiřího, švagra Ondřeje i kamarádky Patricii Solaříkovou a Mariku Šoposkou. Poslední zmiňovaná dáma se postarala i o text k písničce. „Známe se patnáct let, víme o sobě všechno, odsvědčily jsme si navzájem svatby a řešíme spolu život a teď i téma písniček.“ Režie videoklipu PMS se ujala Sofie Šustková, která natočila mimo jiné první boat movie v České republice Do větru. Klip je inspirovaný osmdesátými lety a jde v něm především o nadsázku. Celé natáčení bylo náročné, střídalo se v něm hodně převleků, česání a make-upu. O to všechno se postaral vizážista celebrit Pavel Bauer a kadeřník Jan Jirka.

Ivana s Arminem pracuje na dalších singlech a ráda by svou tvorbu završila deskou, která se ponese stále v duchu elektropopu.


Přečtěte si také