návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Showbyznys

Ivana Korolová pouští do světa svůj první videoklip

Herečka Ivana Korolová, která září v seriálu Krejzovi, natočila první videoklip k písni PMS. Písnička je o různých náladách ženy a jejím cílem je pobavit a roztančit.
Vydáno: 21.12.2018
Ivana Korolová - PMS 1
Autor: youtube.com Ivana Korolová - PMS 1
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Dlouho se Ivana Korolová odhodlávala a hledala, jakým hudebním směrem se vydá. Jakmile našla tu správnou cestu, začla její spolupráce s producentem Arminem Effenbergrem, za kterým několik let chodila do studia pro rady a vznikl první singl s názvem PMS a videoklip. „Je to taneční elektropopová písnička o různých náladách ženy. Možná díky ní muži pochopí, že když jsme někdy protivné, tak za to vlastně nemůžeme. To hormony, příroda, cykly, které nemůžeme ovládat. Pod vší naší protivností nebo smutkem je pořád skrytá ta obrovská láska! Pokud někdo PMS netrpí, může si to aplikovat na jakékoliv jiné rozpoložení“ Prozrazuje Ivana, která si k natáčení přizvala celý tým lidí, včetně svého manžela Jiřího, švagra Ondřeje i kamarádky Patricii Solaříkovou a Mariku Šoposkou. Poslední zmiňovaná dáma se postarala i o text k písničce. „Známe se patnáct let, víme o sobě všechno, odsvědčily jsme si navzájem svatby a řešíme spolu život a teď i téma písniček.“ Režie videoklipu PMS se ujala Sofie Šustková, která natočila mimo jiné první boat movie v České republice Do větru. Klip je inspirovaný osmdesátými lety a jde v něm především o nadsázku. Celé natáčení bylo náročné, střídalo se v něm hodně převleků, česání a make-upu. O to všechno se postaral vizážista celebrit Pavel Bauer a kadeřník Jan Jirka.

Ivana s Arminem pracuje na dalších singlech a ráda by svou tvorbu završila deskou, která se ponese stále v duchu elektropopu. 

Článek je zařazen v: klip , Ivana Korolová , song , píseň , pms