Showbyznys

29. února 2016 10:52

Petr Cífka

Jak se dívají známé tváře na ženy motorkářky?

Pepa Vojtek se bojí pouze uniformovaných motorkářek a Jan Revai vidí ženy na motorce jako zatraceně sexy

Blíží se jaro a to znamená, že všichni motorkáři se začínají chystat na novou sezónu. A ta startuje, jak jinak, už za týden v Brně na Motosalonu. Mezi nimi je i řada celebrit, kteří začnou z garáže vytahovat své dvoukolové „mazlíčky“. V poslední době se po silnicích prohání stále více motorkářek. Jaký názor na ně mají známé tváře showbusinessu?

Rocker Pepa Vojtek z Kabátů je vášnivým motorkářem již dlouhou dobu. „Vše to začalo Jawou 20, pak přišla Jawa Mustang a pak už rovnou Harley-Davidson.“ Jaký názor má ale na ženy motorkářky? „Pokud to není policistka, která je rozhodnutá mi odebrat řidičák, tak celkem pozitivní,“ říká Pepa.

Dále se s námi podělil o skvělý tip na dovybavení motocyklu pro ženu. Motorka by podle něj měla mluvit – stačí pouze jedna věta: „Koukej dopředu a ne na sebe do zrcátka.“ Nápad je to určitě zajímavý a třeba se jím inspirují i někteří z výrobců. Motorkářských zážitků a ujetých kilometrů má vtipálek Pepa rozhodně mnoho. S námi se podělil o tenhle: „Jednou jsem byl na motorce tak daleko, že jsem neviděl vlastní dům. Řeknu Vám, větší adrenalin jsem nezažil.“ Pro všechny dámy, které by se chtěly s frontmanem Kabátů svézt, máme špatnou zprávu. „Abych předešel těmto hříšným myšlenkám, pořídil jsem si „jednosika“, tedy na své motorce nemám druhé sedadlo.“ Musíme uznat, že Pepa je rozhodně ideální manžel.

Mezi motorkáře patří i Jan Révai. V současnosti vlastní motorku BMW 1150 GS Adventure. Pěkný kousek! Co říká Honza na ženy motorkářky? „Klobouk dolů před každou ženskou, co na to vleze. Mám pár kamarádek, co jezdí, a je to dost sexy. Takže respekt!“ Ženě by podle Honzy neměl chybět především rozum a určitě by si měly do výbavy pořídit i GPS. Pro motorkářku má také tip ohledně nějakého toho stroje. Samozřejmě záleží na vkusu a stylu jejího ježdění, ale osobně by doporučil nějaké menší lehké cestovní enduro: „Např. BMW 800 GS, co má Pavel Liška – to je taková holčičí motorka.“ No, doufejme, že si to Pavel nepřečte. To by pak Honza měl, co vysvětlovat. Zážitků na motorce má Jan Révai nepočítaně, ale sám říká, že některé z nich už radši zapomněl.

Na dvou kolech se po silnicích prohání také Eva Decastelo. Sice nejezdí na velké motorce, ale na svůj skútr nedá dopustit. Vzhledem k její výšce 158 cm, měla s většími stroji trochu problém. „Poté, co jsem se několikrát s velkou motorkou krásně položila na světlech na bok, protože jsem ji prostě neudržela, jsem to vzdala a pořídila si alespoň silný skútr.“ Žena samozřejmě potřebuje některé věci, bez kterých se neobejde. Podle Evy nesmí v sedle motorkářce chybět make-up taštička a hřeben. „Zapomeňte na všechny ty záběry z filmu, kdy přijede sexy holka v kůži na motorce, sundá helmu a vlasy jí povlávají ve větru.“ Realitu nám Eva objasnila – zpocené vlasy, rozteklá rtěnka od větru a na čele otlačená část helmy. „To vysvětluje, proč tolik motorkářek nosí šátky – překrýváme to otlačené čelo,“ říká Eva.

U příjmení Decastelo zůstaneme, protože o svůj názor na motorkářky se s námi podělila i moderátorka Štěpánka Decastelo. „Pro mě jsou to hlavně ženy, které se nebojí velkých, silných strojů stejně tak, jako se přirozeně nebojí velkých, silných a už vůbec ne jakkoliv slabých mužů. Tím mají můj velký obdiv a respekt!“ Jaká by měla být perfektní motorka pro ženy? Štěpánka si ji představuje lehčí, snadno ovladatelnou a samozřejmě krásnou. „Jedna moje kamarádka své motorce říká „milenka“, a když ji vidíte, jak na ni sedí, tak opravdu máte pocit, že tyhle dvě spolu zažívají něco hodně intimního.“ Proti gustu… Ženě na motorce nesmí chybět hlavně styl a elegance, dále papírové kapesníčky, ledvinový pás a mobil. „Není nad to, udělat si selfíčko se svojí motorkou.“

Svůj názor na ženy motorkářky nám řekla také fitness královna Hanka Kynychová. „Motorkářky jsou ženy, které vyznávají životní styl světa motorek se vším všudy.“ Každopádně podle Hanky motorkářka nesmí postrádat styl – takže kožená bunda nebo overal, vysoké motorkářské boty, stylová helma a také dlouhé, ideálně (brunetky určitě odpustí) blond vlasy. Osobně by si Hanka ráda koupila skútr, po kterém celý život touží. „Připadá mi sexy a myslím, že i ve svém věku bych na něm mohla jezdit a vypadalo by to cool.“ U motorky by uvítala větší úložný prostor, jako asi většina žen. Místo make-upu a dalších šminek by jej však Hanka využila na svou sportovní tašku a tašku s její krabičkovou stravou.


Přečtěte si také