Showbyznys

12. února 2015 07:35

Lenka Zajícová

Jaká byla premiéra dlouho očekávaného snímku 50 odstínů šedi?

Padesát odstínů šedi jde dnes do kin. Lístky jsou beznadějně vyprodané. Těšíte se, nebo si nejočekávanější snímek roku 2015 necháte ujít?

Snímek se stal fenoménem už jen proto, že je to příběh novodobé Popelky. Scénář, po kterém prahne každá žena i dívka. Jediný problém, který s 50 odstíny šedi mám, je, že si mladé dívky budou myslet, že tyto praktiky v honbě za lásku, jsou vlastně úplně v pořádku. Kdo by nechtěl seskočit z ještěrky v Lidlu v umaštěných modrákách přímo do náruče krásného a mladého miliardáře. A co na tom, že si jeho lásku musíte získat skrz postel. Pod tou tvrdou slupkou sexuálního maniaka se přece skrývá citlivý milovník, který vám na dobu určitou půjčí i prima káru.

Jelikož kniha si moji pozornost neudržela, dlouho jsem se obávala, že snímek bude dvouhodinové utrpení, na které bude stejně příjemný pohled jako na nebožáka zmítajícího ho se v epileptické křeči. Omyl. Anastazie v podání Dakoty Johnson je skvělá. Snímek je točen tak, aby zaujal co možná největší škálu diváků a pokud se bojíte, že scény plné sexu budou nevkusné, zase jste se netrefili. Film je natočen velice decentně a neodehrává se tam nic, co byste doma nezkoušeli.

Mohlo by vás zajímat:

Podobné články

Sdílejte článek
Štítky láska fotka premiéra Lidl Padesát odstínů šedi Popelka Dakota Johnsonová

Přečtěte si také