Jak probíhal vztah Brada a Angeliny? 1
Autor: profimedia.cz Jak probíhal vztah Brada a Angeliny? 1

Jaký teror provázel konec manželství Angeliny Jolie a Brada Pitta? Zpověď chůvy vás vyděsí

rd. Publikováno: 22.08.2022
Jak probíhal konec krásného manželství Brada a Angeliny?

reklama

Manželství Angeliny Jolie a Brada Pitta bylo od samotného počátku takřka pohádkové. Seznámili se na natáčení filmu Pan a Paní Smithovi, okamžitě se do sebe zamilovali a následně se stali jedním z nejsledovanějších párů na světě. Že to dopadlo špatně,   už nyní víme všichni, jenže jak moc špatně to mezi oběma herci vřelo ještě během manželství? To nyní ilustruje poměrně děsivá zpověď jedné z jejich bývalých chův.

 

První problémy nastaly údajně už po pár letech, kdy se oba herci věnovali víc své práci než sami sobě. Pitt to řešil alkoholem, Jolie zase utíkala k dětem a do samoty. Toto odcizení postupně rostlo, až nakonec přerostlo v hotovou nenávist. Mezitím ale vyrůstaly i jejich adoptované děti, které si prý pár šíleně rozmazlil. To vedlo ke zděšeným chůvám, které často dávaly po pár dnech výpověď, protože manýry dětí neunesly.

Další napětí do vztahu přinesl bratr herečky, který později dostal na starosti celkovou výchovu dětí. S Bradem si ale vůbec nerozuměli a vztahy v rodině se tak po jeho přistěhování se do jejich rodinného domu ještě více vyostřily. To vše vedlo k osudové hádce v soukromém letadle, kde měl Pitt údajně herečku napadnout, zatímco ji jeden z jejich synů Maddox bránil. Ten později prohlásil, že už Pitt není jeho otec. Nyní se každopádně pár soudí a nezdá se, že by ještě někdy mezi Bradem a Angelinou mohlo dojít k usmíření.

Sexy finská premiérka Sanna Marin

Sexy finská premiérka sdílela fotku bez podprsenky! Lidé jí za to nadávají

reklama